Hızlı ve Öfkeli : Hobbs ve Shaw

Hızlı ve Öfkeli : Hobbs ve Shaw filminde, karakterleri taban tabana zıt ama kendilerine göre katı ahlak kuralları olan kanun adamı Hobbs ile kanun kaçağı Shaw’ın, biyolojik bir tehdidi durdurmak için el ele verip birlikte hareket etmeleri hikaye ediliyor.

Hobbs, sadık bir kanun adamıdır. Shaw ise kanunsuz bir kaçak. Shaw, Hobbs’a suikast yapmaya kalkışmıştır. Hobbs, Shaw’u hapse göndermiştir. Hobbs Amerikalı, Shaw ise İngiliz’dir. Görünürde bu iki adam hiçbir ortak noktası olmayan birbirine tamamen zıt iki kişidir. Ama ikisi de onları karşı karşıya getirse de kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve ikisi de bunu kabul etmeleri başlarına bela açacak bile olsa birbirlerine saygı duyarlar. İkisi de sözel ya da fiziksel bir yüzleşmeden kaçmaz. Birbirlerinden hoşlanmıyor ve birbirlerine güvenmiyor olabilirler ama Hızlı ve Öfkeli, Hobbs ve Shaw’ı sunar. Bu ezeli düşmanların insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik, sinsi bir tehdidi durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur..

Orijinal ismi ”Fast & Furious Presents : Hobbs & Shaw” olan filmin senaryosunu Chris Morgan yazarken yönetmen koltuğuna David Leitch oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Dwayne Johnson, Jason Statham, İdris Alba, Eiza Gonzales, Vanessa Kirby, Teresa Mahoney isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP TÜRKİYE

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz