John Wick 3 : Parabellum

John Wick 3 : Parabellum filminde, Continental Hotel’de yüksek masa üyesini öldürerek temel bir kuralı ihlal eden John Wick’in, kellesine konulan ödülü almak isteyen ödül avcılarından kurtulma mücadelesi hikaye ediliyor.

John Wick, Continental Hotel’de açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesini öldürdüğü için temel bir kuralı ihlal etmiştir. Bu nedenle  başı üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve bu yüzden firaridir. Yaşayan ölü gözü ile bakılan John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir..

Yönetmen koltuğuna, senaryosunu Derek Kolstad ile birlikte yazan Chad Stahelski otururken oyuncu kadrosu Keanu Reeves, Halle Berry, Jason Mantzoukas, Ian McShane, Anjelica Huston, Laurence Fishburne, Robin Lord Taylor, Asia Kate Dillon, Lance Reddick, Hiroyuki Sanada, Mark Dacascos, Kay Day isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CHANTİER FİLMS

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz