Ölümcül Labirent

Ölümcül Labirent filminde,  kaçış odasından kurtulmaya çalışan altı yabancının yaşadığı gerilim dolu saatler hikaye ediliyor.

Birbirlerini tanımayan altı kişiye, gönderilen bir posta ile kaçış odasına giriş bileti gelir. Üstelik, bu kaçış odasından kurtulan için büyük bir ödül de konmuştur. Kaçış odasından çıkmayı başaran olursa bir milyon dolar ödülün sahibi olacaktır. Gençlerin kendilerine sunulan bu fırsatı kaçırmaya niyeti yoktur. 6 kişinin kaçış odasında bir araya gelmesi ile büyük oyun başlar. Grubun ilk işi odadan kaçmalarını sağlayacak olan ipuçlarını aramak olur. Onlar odanın içerisinde araştırma yapmaya devam ederken, odanın içerisi yavaş yavaş ısınmaya başlar. Onları kavurmak üzere olan sıcakta kurtulmayı başaran ekip, kendilerini başka bir etapta bulur. Her başarının ardından başka bir etap onları beklemektedir ve etaplar giderek daha zor bir hale gelir. Hayatta kalabilmek için akıllarını kullanmak zorunda olan grup, kaçış odasından kurtulmanın yolunu bulmaya çalışır..

Orijinal ismi ”Escape Room” olan filmin senaryosunu Bragi Schut, Maria Melnik ikilisi yazarken yönetmen koltuğuna Adam Robitel oturmuş.Oyuncu kadrosu ise Tyler Labine, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Taylor Russell McKenzie, Jay Ellis, Nik Dodani isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : WARNER BROS TURKEY

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz