Anasayfa Film Fragmanı Oyun Gecesi

Oyun Gecesi

330
0

Oyun Gecesi filminde Bateman ve McAdams, Max’in karizmatik ağabeyi Brooks, içinde sahte eşkıyaların ve çakma federal ajanların bulunduğu bir gizemli cinayet partisi düzenlediğinde, çıtası yükselen haftalık çiftler oyun gecelerinin Max ve Annie’sini canlandırıyor.
Altı son derece rekabetçi oyuncu, olayı çözüp kazanmak için yola çıktığında, ne bu “oyun”un ne de Brooks’un göründüğü gibi olmadığını anlamaya başlıyor. Kaotik bir gece sırasında, her olayın onları beklenmedik bir sürprize sürüklediği arkadaşlar, kendilerini boylarını aşan bir işte bulur. Kuralların, sayıların ve tüm oyuncuların kim olduğuna dair kimsenin fikrinin olmadığı bu durumda, ya hiç olmadığı kadar eğlenecekler ya da oyun bitecek..

Orijinal ismi ”Game Night” olan filmin senaryosunu Mark Perez yazarken yönetmen koltuğuna Horrible Bosses, John Francis Daley ve Jonathan Goldstein birlikte oturmuş. Oyuncu kadrosu ise  Jason Bateman, Rachel McAdams, Billy Magnussen, Sharon Horgan, Lamorne Morris, Kylie Bunbury, Jesse Plemons, Danny Huston, Chelsea Peretti, Michael C. Hall ve Kyle Chandler isimlerinden oluşturulmuş. Türkiye Dağıtım : WARNER BROS TÜRKİYE

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz