Sakladığımız Sırlar filminde, ikinci Dünya savaşından sonra Maja ile Lewis isminde genç bir çift, savaşın etkilerini üstlerinden atmaya çalışırken Maja, asker olduğunu ve savaş suçu işlediğini düşündüğü komşusunu intikam amaçlı kaçırmasından sonra gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Genç bir kadın olan Maja ve eşi Lewis, İkinci Dünya Savaşı’nın ardından hayatlarını yeniden inşa etmeye çalışır. Savaşın etkilerini üzerinden atmakta zorlanan Maja, yeni taşındıkları banliyö de sessiz, sakin bir hayat sürmeye çalışır. Ancak bir komşusunun kendilerine karşı savaş suçları işlediğine inandığı bir asker olabileceğinden şüphelenmesiyle Maja’nın hayatı altüst olur. Bu durumun ardından Maja, işlediğine inandığı savaş suçlarından dolayı intikam almak için komşusunu kaçırır…

Yönetmen koltuğuna, senaryosunu Ryan Covington ile birlikte yazan Yuval Adler otururken oyuncu kadrosu Noomi Rapace, Chris Messina, Amy Seimetz, Joel Kinnaman, Miliutte Nalin, Jeff Pope, David Maldonado, Ed Amatrudo isimlerinden oluşturulmuş.

Görüntü Yönetmeni : Kolja Brandt / Müzik : John Paesano

Türkiye Dağıtım : CGV Mars Dağıtım

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here