Sonsuz filminde, 19 yaşlarında Chris ve Riley isminde birbirlerine deliler gibi aşık olan iki gencin ölümcül bir kaza sonucu ölümle yaşam arasında kalan Chris’in, kazadan kurtulan Riley ile bir şekilde iletişime geçip keyif verici duygusal anlar yaşamaları hikaye ediliyor.

Chris ve Riley isminde birbirlerine deli gibi aşık olan 19 yaşındaki iki genç ölümcül bir kaza geçirirler. Chris, kazadan sonra ölümle yaşam arasındaki arafta kalır. Riley’nin yas tuttuğunu izleyen acı içindeki Chris, bir süre sonra Riley ile iletişime geçmenin ve onunla yaşam ve ölümün de ötesinde kalan keyif verici ve son derece duygusal anlar yaşamanın yolunu bulur. Ancak, bu uzun sürmez. Chris ve Riley, eninde sonunda derslerin en zoru olan vazgeçmeyi öğrenmek zorunda kalır..

Senaryosunu Andre Case, Oneil Sharma ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Scott Speer otururken oyuncu kadrosu Alexandra Shipp, Nicholas Hamilton, Famke Janssen, Ian Tracey, Patrick Gilmore, Aaron Pearl, BJ Harrison, DeRon Horton, Zoë Belkin isimlerinden oluşturulmuş.

ortakoltuk.com

Türkiye Dağıtım :

ortakoltuk.com

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here