Unpregnant filminde, gelecek ve kariyer hayalleri içindeki Veronica isminde hamile olduğunu öğrenen bir genç kızın kürtaj yaptırmaya karar vermesi sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

17 yaşındaki Veronica hamile olduğunu öğrenir. Bu durum Veronica’nın gelecekle ilgili hayalleri ve kariyeri için tehdit oluşturur. Erkek arkadaşından ayrılan ve anne olmaya hazır olmayan Veronica, kürtaj olmaya karar verir. Ancak Veronica reşit olmadığı için ebeveynlerinin kürtaj için izin vermesi gerekir. Ailesinden kürtaj için onay alamayan Veronica’nın hamileliğine son verebilmesi için 900 mi ötedeki New Mexico’ya gitmesi gerekir. Çaresiz kalan Veronica, kürtaj olabilmek için en yakın arkadaşı Bailey ile birlikte 14 saat sürecek bir yolculuğa çıkar..

Senaryosunu Jennifer Hendriks, Ted Caplan ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Rachel Goldenberg otururken oyuncu kadrosu Haley Lu Richardson, Barbie Ferreira, Breckin Meyer, Sugar Lyn Beard, Ramona Young, Alex MacNicoll, Kara Royster, Jeryl Prescott isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım :

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz