Zihin Gezgini / Reminiscence filminde, Nick Bannister isminde bilim adamının distopik bir gelecekte yaşanan iklim değişikliğinden dolayı şehrin sular altında kalması ve sadece gece yaşanması nedeniyle insanlara unuttukları şeyleri hatırlatmaya çalışması hikaye ediliyor.

Özel bir zihin dedektifi olan Nick Bannister (Hugh Jackman), müşterilerinin karanlık ve çekici kayıp hatırlarında gezinir. Miami’nin batık kıyılarında yaşarken yeni müşterisi Mae (Rebecca Ferguson) ile hayatı sonsuza kadar değişir. Basit bir kayıp ve bulma meselesi, tehlikeli bir saplantıya dönüşür. Banister, Mae’nin ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği bulmaya çalışırken vahşi bir komployu açığa çıkarır. Artık şu sorunun yanıtını bulmak zorundadır: sevdiklerinize ulaşmak için ne kadar ileri gider siniz?

Yönetmen / Senaryo : Lisa Joy

Görüntü Yönetmeni : Paul Cameron

Kurgu : Mark Yoshikawa

Oyuncular : Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Thandiwe Newton, Cliff Curtis, Marina de Tavira, Daniel Wu, Mojean Aria, Brett Cullen, Brett Cullen, Teri Wyble, René Mena, Rey Hernandez, Thomas Francis Murphy, Natalie Martinez, Angela Sarafyan

ABD / Bilimkurgu-Gerilim-Romantik / 115 Dk.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz