Anasayfa Vizyon Filmleri 04.12.2015 VİZYON FİLMLERİ

04.12.2015 VİZYON FİLMLERİ

1318
0

                                                   AŞKA ÖZGÜRLÜK

ÜLKE   : ABD

TÜR    : DRAM-ROMANTİK-BİYOGRAFİK

SÜRE  : 1s 43dk.

KONU : Polis Dedektifi Laurel Hester, Akciğer kanseri’ne yakalandığını ve günlerinin sayılı olduğunu öğrenir.Ölümün nefesini ensesinde hisseden Laurel,Emeklilik gelirinin,hayat arkadaşı Stacıe Andree’ye devredilmesi için zorlu bir Hukuk mücadelesi girişir… NOT : Film,gerçek bir hikayeden beyaz perdeye uyarlanmıştır.

 

AŞKA ÖZGÜRLÜK


 

                                                       MACBETH

ÜLKE        : ABD-İNGİLTERE-FRANSA

TÜR          : DRAM

SÜRE        : 1 s 53 dk.

KONU        : 11.YY.da İskoçya Kralı Duncan’ın Generali Macbeth, asilere karşı önemli bir savaş kazanır.Savaştan sonra karşılaştığı üç Kahin kendisine Kral olacağını söyler. Macbeth, iktidar hırsı yüksek olan karısının yönlendirmesi ile Duncan’ı öldürür ve Kral olur.Bununla yetinmeyen Macbeth,şüphelendiği,kendisine karşı gelen ve gücüne engel gördüğü herkesi ortadan kaldırmaya başlar…

MACBETH


 

                                                                LIFE

ÜLKE    : ABD-İngiltere-Almanya-Kanada-Avustralya

TÜR     : Biyografik-Dram

SÜRE   : 1s 50dk.

KONU  : 1955 yılında Magazin fotoğrafçısı Dennis Stock (Pattinson),Lıfe Dergisi için James Dean (DeHaan)’ın fotoğraflarını çekmekle görevlendirilir.Zamanla ikilinin dostlukları gelişir.

LIFE


 

                                                         DOLANMA

ÜLKE : Türkiye

TÜR   : Dram

SÜRE : 1s 26dk.

KONU :Kemal ve Cemal,Batı Karadeniz’de bir köyün uzak bir yerinde babalarından kalan evde birlikte yaşamaktadır.Hayatlarını sezonluk işçi olarak ormanda çalışarak kazanmaktadır. Kemal bir gün Nalan adında bir kadınla çıkagelir. Zaman ilerledikçe Nalan’ın varlığı, annesinin ölümünü atlatamayan Cemal için iyi gelmiştir ancak kardeşi Kemal huzursuzdur. İki kardeş arasında ki anlaşmazlıklar büyür ve Nalan gittiğin de ilişkilerini onaracaklarını düşünürler.Nalan gider ama gidişi işleri daha da içinden çıkılmaz bir noktaya götürür..

DOLANMA


 

                                                           SARMAŞIK

ÜLKE : Türkiye

TÜR   : Dram

SÜRE : 1s 44dk.

KONU : Bir armatör iflas eder ve o sırada seferde olan gemisinde ki mürettebat deniz hukuku gereği gemide mahsur kalır ve karaya çıkamazlar. 5 gemici ve bir de kaptandan oluşan mürettebat,bu huzursuz bekleyişte yetki,sorumluluk ve güç mücadelesine girerler..

SARMAŞIK


DÜĞÜN DERNEK 2

FİLM YAPIMCISI,FİLME BASIN GÖSTERİMİ YAPMAMASI NEDENİYLE FİLM HAKKINDA HİÇ BİR FİKRİMİZ YOK.SİTEMİZ,PRENSİP KARARI GEREĞİ FRAGMAN,KLİP,GÖRSELLER VE İÇERİĞİNİ YAYINDAN KALDIRMIŞTIR.

Önceki yazıKARDEŞİM BENİM FRAGMANI
Sonraki yazıKurbağa Krallığı

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz