Anasayfa Vizyon Filmleri 14 Eylül 2018 Vizyon Filmleri

14 Eylül 2018 Vizyon Filmleri

580
0

14 Eylül 2018 Vizyon Filmleri

14 Eylül 2018 Cuma günü dördü Türk altısı yabancı 10 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

BABA 1,5

Ünlü mafya babasının tahtını birakacağı bir oğlu yoktur ama birgün oğlu olduğu söylenen bir genç ortaya çıkar. Ancak, delikanlı beklentileri karşılamaktan çok uzaktır..


İÇİMDEKİ HAZİNE

Babasının ölüm haberi üzerine İstanbul’a dönen Sema isminde genç bir kadının, kendisine gönderilen bir belge sonucu değişen yaşamı hikaye ediliyor.


ORGANİK AŞK

Bülent isminde zengin bir ailenin oğlu ile düğünden kaçan gelin Esma’nın karşılaşmaları sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.


MİSAFİR

Akrabalarını Suriye’deki savaşta kaybeden 7 yaşındaki Lena’nın küçük kız kardeşiyle birlikte Türkiye’ye gelişi sonrası verdikleri yaşam mücadelesi hikaye ediliyor.


THE PREDATOR

Tehdit altında olan insan ırkını, ölümcül Predatorlardan korumaya çalışan bir ekibin mücadelesi hikaye ediliyor.

 WESTERN

Alman işçilerden oluşan bir grup, Bulgaristan kırsalında, zorlu bir şantiyeye çalışmaya gider. Uzak ve yabancı topraklarda çalışma fikri, işçilerin içindeki macera duygusunu kabartır ancak her şey sandıkları kadar eğlenceli geçmeyecektir. Grup bir yandan da dil engelinden ve kültürel farklılıklardan oluşan önyargılarını ve güvensizliklerini aşmalıdır. İşçiler, köylülerin sevgisini kazanıp kabullenilmek için birbirleriyle yarışmaya geçince şantiye bir arenaya dönüşecektir..


KÜÇÜK BİR RİCA

Yoğun bir iş kadını olan Emily günün birinde çocuğunu tek başına büyüten arkadaşı Stephanie’den beş yaşındaki oğlunu okuldan alması için küçük bir ricada bulunur. Ricayı yerine getiren Stephanie’yi şaşırtan şey ise Emily’nin beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolmasıdır. Emily’ye ulaşmak için telefonlar, mesajlar çare etmeyince Stephanie takipçilerini de devreye sokar. Ancak asıl kabus Stephanie ile Emily’nin kocası endişeli arayışlarının sonunda Emily’ye ulaşınca başlayacaktır…


GECE GELEN

Tüm dünyayı terörize eden alışılmadık bir tehditten korunmak için, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasının, genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle değişen yaşamı hikaye ediliyor.


CANAVAR

Halası ile küçük bir adada yaşayan ve burada olmaktan çok sıkılan özgür ruhlu Moll isminde genç bir bayanın, özgür ruhlu Pascal isminde bir adamla tanışması sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.


KÖTÜLÜĞÜN EVRİMİ

Hafta sonu kaçamağı yaşayan bir çiftin başlarına gelen korkunç olaylar hikaye ediliyor.


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz