Anasayfa Vizyon Filmleri 16 Şubat 2018 Vizyon Filmleri

16 Şubat 2018 Vizyon Filmleri

244
0

16 Şubat 2018 Vizyon Filmleri

16 Şubat 2018 Cuma günü dördü Türk dördü yabancı 8 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

SOFRA SIRLARI

Bir taşra şehrinde yaşayan ve kafayı yemek pişirmeye takmış bir Türk kadınının yaşamı hikaye ediliyor.


KAPIDAKİ SIR

200 yıl önce bir tarikatla antlaşma yapan adamın şartları yerine getiremeyince öldürülmesi sonucu oğlunun kuyuya gömülmesi ve karısının insanlardan intikam alması hikaye ediliyor.


HADİ BE OĞLUM

Hadi Be Oğlum filminde, baba ile oğlun yaşam mücadelesi hikaye ediliyor.

 


ANTEP FISTIĞI

Almanya’da doğup büyümüş olan Simge’nin dedesi, oğlu Gaziantepli birisi ile evlenmediği için tüm bağlarını koparmıştır. Anne ve babasını bir kaza sonucu kaybeden Simge ise Almanya’da tek başına yaşamaktadır. Yıllarca tek yaşayan genç kadının hayatı, hasta olan dedesinin tüm malını Gaziantepli biri ile evlenme şartı ile Simge’ye bırakmaya karar verdiği duyunca değişiverir. Almanya’dan Gaziantep’e gelen Simge’yi burada aşk ve macera beklemektedir…


BEN, TONYA

İki defa Olimpiyat ve iki defa da Skate America Champion ödülünü kazanan buz pateni sporcusu Tonya Harding’in kariyeri ve 1994 yılında ceza aldığı komplo skandalı hikaye ediliyor.


SİYAH PANTER

Wakanda Kralının hain bir plan sonucu öldürülmesinin ardından prenses T’Challa’nın tahta çıkmak için Kara Panterin pelerinini alma mücadelesi hikaye ediliyor.


SUYUN SESİ

Gizli, yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlikçi olarak çalışan Elisa ve iş arkadaşı Zelda’nın devletin yaptığı gizli bir deneyi keşfetmesi ve suda hapsedilen insansı bir yaratığı acımasız deneyden kurtarmaya çalışmaları hikaye ediliyor.


MUTLU CANAVAR AİLESİ

Wishbone ailesi mutlu olmaktan çok uzakta olan bir ailedir. Bir aile olarak birbirlerine yeniden bağlanma girişimi ailenin annesi Emma’dan gelir. Emma, aileyi toplamak için eğlenceli bir gece planlar. Ancak planı, kötü bir büyücünün onları lanetlemesiyle geri teper. Ailenin gecesinin mahvolması yetmezmiş gibi artık bütün aile bireyleri birer canavar haline gelmiştir..


 

İLE16 Şubat 2018 Vizyon Filmleri
KAYNAK16 Şubat 2018 Vizyon Filmleri
Önceki yazı2 Şubat 2108 Vizyon Filmleri
Sonraki yazı23 Şubat 2018 Vizyon Filmleri

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz