Anasayfa Vizyon Filmleri 23 Şubat 2018 Vizyon Filmleri

23 Şubat 2018 Vizyon Filmleri

333
0

23 Şubat 2018 Vizyon Filmleri

23 Şubat 2018 Cuma günü üçü Türk beşi yabancı 8 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

ALEM-İ CİN

25 yaşındaki Yeliz isminde bir kadının gördüğü kabuslar nedeniyle cinler alemi ile tanışması hikaye ediliyor.


GÖREVİMİZ TATİL

4 ferdi olan Mutlu ailesinin aile reisi Sıtkı, cimriliğiyle bilinen bir adamdır. Eşi Türkan ise yaşadığı hayattan bıkmış, kocasının aileye olan ilgisizliğinden şikayetçidir. Yıllardır tatile gitmemiş olan çift, terapistlerinin de ikna çabalarının sonuç vermesiyle birlikte bir karavan kiralarlar. Antalya’ya doğru yola çıkan çifti bu yolda kimi aksilikler beklemektedir. Arabaları bozulan çift, Yavaşlar Köyü’ne gitmek zorunda kalır. Köylülerin misafiri olan şehirli çift, burada köylülere öğretebilecekleri bazı şeyler olduğunu fark eder. Bu ortaklık hem iki kültürü birleştirecek hem de haklı bir mücadeleye destek verecektir..


KIRLANGIÇLAR SUSAMIŞSA

 

Karadeniz’in bir dağ köyünde kendi halinde yaşayan Murat isminde bir fotoğrafçının HES inşaatı yapmak isteyenlere karşı verdiği mücadele hikaye ediliyor.


 

 

SAMSON

insanüstü bir güce sahip olan Samson’un, Tanrı tarafından gelen çağrı ile insanları kölelikten kurtarma mücadelesi hikaye ediliyor.


DÜNYANIN BÜTÜN PARASI

16 yaşındaki John Paul Getty’nin kaçırılması ile başlayan olaylar, anne Gail’in zengin olan büyük babasından fidye parasını istemesi ve büyük babanın bunu reddetmesi ile gelişir. Umutsuzca arayış içine giren Gail, bundan sonra oldukça öfkeli ve saldırgan bir tutum sergilemeye başlar. Gail, oğlunu kurtarmak için zamana karşı bir yarış içine girer…


 

 

THE FLORİDA PROJECT

6 yaşındaki Moone ve ekibi, yetişkinlerin zorlu dünyasından tamamen uzak kendilerine ait bir dünya yaratmışlardır. Okulların tatil olmasıyla birlikte bu afacan grubun tek dertleri, istedikleri gibi koşup oynayabilmek, kimseyi umursamadan eğlenebilmek ve istedikleri zaman sınırsız dondurma yiyebilmektedir. Oysa yetişkinler için durum çok farklıdır. Artık çocuk olma lüksleri kalmamış yetişkinler için Florida yazı, zorluk, acı ve gözyaşı demektir..


BENİ ADINLA ÇAĞIR

Elio isminde 17 yaşındaki bir gencin 1983 yılında yaşadığı romantik aşk günleri hikaye ediliyor.


TAVŞAN PETER

Yaramaz tavşan Peter ve arkadaşı, boş bir kır evini sahiplenmişlerdir. Eve yerleşen kahramanlar günlerini gün etmekte ve sakin bir hayat sürmektedir. Ancak bu durum, suratsız Bay McGregor’un ortaya çıkmasıyla değişir. İmha işi için gelmiş olan Bay McGregor ile sevimli kahramanlarımız arasında büyük bir çatışma başlar. Bu süreçte işin içine hayvan sever Bea de dahil olur..

 


 

İLE23 Şubat 2018 Vizyon Filmleri
KAYNAK23 Şubat 2018 Vizyon Filmleri
Önceki yazı16 Şubat 2018 Vizyon Filmleri
Sonraki yazıTavşan Peter

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz