Anasayfa Vizyon Filmleri 18 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri

18 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri

545
0

18 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri

18 Mayıs 2018 Cuma günü beşi Türk altısı yabancı 11 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

BAL KAYMAK         (90 Dk.)

Küçücük boyuna kocaman bir kalp sığdıran küçük kız çocuğu Bade’nin, dünyanın en iyi balını üreten aksi dedesi ve dünyanın en iyi kaymağını yapan küskün ninesi arasında kalışının umut dolu hikayesi anlatılıyor..


ARİF 216

Arif ve 216’nın zaman yolculuğu hikaye ediliyor.


KİRAZ MEVSİMİ             (109 Dk.)

Bir Anadolu kasabasında yaşayan Yılmaz, babası ile hayalleri arasında sıkışıp kalmıştır. Kendi işini kurmanın hayaliyle yaşayan Yılmaz, bunun için küçük bir traktör almak ister. Babası ve yaşadığı coğrafyanın şartları onun hayalini gerçekleştirmesine engel olur. Ama doğa, her zaman muhteşem bir umut kaynağıdır..


MEZARLIK               (90 Dk.)

Filmde, zihinsel engelli bir mezarcı olan Azat ve zihinsel engelli olan ailesinin, bölgeye gelen defineciler yüzünden yaşadıkları korku ve gerilim dolu hikayeleri anlatılıyor.


ÜÇ VAKTE KADAR

Mahallede herkes tarafından sevilen saf ve temiz kalpli Hasan’ın, çocukluğunda beri aşık olduğu Balım’a olan aşkı hikaye ediliyor.


SAPLANTI       (86 Dk.)

Genç bir kadın olan Chloe ilk çocuğunun doğumunun ardından sıkıntılı bir sürece girer. Annesi ile birlikte yaşamaya başlayan Chloe bebeğinin aralıksız ağlaması, artan suçluluk duygusu ile depresyona girer. Bir süre sonra paranoyak bir hale gelen kadın, bir takım sesler duymaya, çocuğunun etrafında tuhaf varlıklar olduğunu görmeye başlar. İşittiklerinin ve gördüklerinin bir süre sonra gerçek olduğunu düşünmeye başlayan genç kadın oğlunu her türlü tehlikeden korumak için her şeyi yapmaya hazırdır..


DAHA YENİ BAŞLADIK       (93 Dk.)

Geçmişinde tanık koruma programında mafya avukatı olan Duke Diver, kendini yeni işine adamıştır. Tam bir eğlence ve huzur mekanı olan Villa Capri’nin müdürlüğünü yapan Duke, hayatını bir parti gibi yaşar. Bir yandan eğlenirken bir yandan da çalışan Duke, Villa Capri’nin müşterilerinin, özellikle de kadınların gözdesi durumundadır. Fakat Leo’nun gelişi tüm dengeleri altüst eder. Leo’nun herkesin ilgi odağı haline gelmesi Duke’u fazlasıyla rahatsız eder ve ikisi arasında çetin bir rekabet başlar. Fakat bir mafyanın tehdit oluşturması Duke ve Leo’nun arasındaki rekabeti bir kenara bırakıp birlikte çalışmasına neden olur..

 


DEADPOOL 2      (120 Dk.)

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa’yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool’un düzeni, gelecekten gelen Cable’ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable’ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool’la birlikte maceraya atılır…


PARTİLERDE KIZ TAVLAMA SANATI    (102 Dk.)

Sex Pistols’un büyüsüne kapılmış olan şehirdeki her genç, umutsuz kahramanımız Enn de dahil olmak üzere, bir punk olmak istemektedir. Yerel punk kraliçesi Boadicea’nın değişim öğrencileriyle dolu partisine sızan Enn, partide görür görmez aşık olduğu gizemli Zan’le tanışır. Ancak bu gençler aslında, gizemli bir geçit törenine hazırlanmak için Dünya’ya gönderilmiş olan uzaylılardır. Karanlık sır ortaya çıkınca sevdiği kızı kurtarmak isteyen Enn, yardım için Boadicea ve takipçilerine döner. Bu mücadelenin sonucunda ne Enn’in ne de Zan’in hayatı bir daha eskisi gibi olmayacaktır…


ÖDÜLLÜ KISA FİLMLER

Ödülllü Kısa Filmler, birçok ödül kazanmış, Oscar adayı olan 5 kısa filmden oluşuyor.


CHARMİNG   (85 Dk.)

 


 

İLE18 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri
KAYNAK18 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri
Önceki yazı11 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri
Sonraki yazı25 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here