Anasayfa Vizyon Filmleri 22 Haziran 2018 Vizyon Filmleri

22 Haziran 2018 Vizyon Filmleri

279
0

22 Haziran 2018 Vizyon Filmleri

22 Haziran 2018 Cuma günü beşi Türk beşi yabancı 10 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

DÜĞÜM SALONU

Filmde, yıllar önce tanışıp evlenmek isteyen bir gelinle damadın, ayrıldıktan sonra tesadüf sonucu başka isimlerle evlenmek için aynı nikah dairesinin önünde bir araya geldiklerinde gelişen olaylar hikaye ediliyor.


 

 

HADİ YA

Komedi filmi.

 

 


İYİ Kİ DOĞDUN ABLA

Filmde, köy ağası Bayram’ın üç çocuğunun yaşamları hikaye ediliyor.


 

 

RENKSİZ DÜNYA

Mirza’nın hayatında hiçbir şey yolunda gitmemektedir. 90’ların siyasi olaylarının yarattığı kargaşanın mağduru olmaktan kendisini bir türlü kurtaramayan Mirza’nın. Üstelik annesinin ölümünden sonra her şey daha da kötüleşir. Kabuğuna çekilip iyice bunalıma giren Mirza, gördüğü kötü rüyalarla boğuşmaya başlar. Mirza’nın buhran içerisindeki hayatı, Mir Ahmed’in evlerine bir süreliğine misafir olarak gelmesiyle bambaşka bir hal alır…


YANLIŞ ANLAMA

Yanlış Anlama filminde, Türk ve Azerbeycan’lı iki ailenin komik maceraları hikaye ediliyor.


LOS ANGELES’TA GİZLİ GÖREV

Özel bir dedektif olan Steve Ford’un Jack Russell cinsi köpeği Buddy uyuşturucu çetesi tarafından çalınır. Köpeğini çetenin elinden almak için yola koyulan Steve, çete lideri Spider ile ittifak yapmak zorunda kalır. Spider, Buddy’yi geri verme karşılığında Steve’den bir evrak çantası dolusu uyuşturucuyu çalmasını ister..


ANTİSOSYAL 2

Sam’in bebeğinin çalınmasının üzerinden yıllar geçmiştir. ”Social Redroom” adlı bir web sitesi, virüsten etkilenen kullanıcılar tarafından istila edilmiştir. Sam, bu sitede arama yapmaya başlar. Genç bir kız olan Bean ile arkadaş olan Sam, Redroom Virüs’üne çare bulmaya çalışan bir tesiste yakalanır. Tesise kitlenen ve burada işkence gören Sam’in Redroom sitesindeki güncelleme tamamlanmadan tesisten kaçıp, saldırının son aşamaya geçmesini önlemesi gerekmektedir..


YABANİ

Film, genç bir kızın büyüme hikayesi ile kurt adam efsanesini birleştiriyor ve ortaya korkutucu bir deneme çıkartıyor.


SÜPERSTAR

Secret Superstar filminde, Hindistan’ın küçük bir kasabasında yaşayan 14 yaşındaki Insu adlı genç bir kızın tek hayali, şarkıcı olmaktır. Fakat bir gün katı bir adam olan babası Insu’nun gitarını bulunca -ve bulduğu gibi o gitarı kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca- genç kızın tüm hayalleri suya düşer. Ta ki Shakti Kumar (AAMIR KHAN) adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışana kadar. Insu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına çıkar..


İKİ KAFADAR

Beaver ve Cat kısa sürede iki yakın dost olur. İkili, uzaylılar tarafından kaçırılan diğer hayvanları kurtarmak için tehlikeli bir maceraya atılır..


 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here