Anasayfa Vizyon Filmleri 24 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri

24 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri

351
0

24 Ağustos 2018 Cuma günü ikisi Türk yedisi yabancı 9 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.


FACİA ÜÇLÜ

Filmde, birbirinden bitirim olan üç arkadaşın yaşadığı maceralar hikaye ediliyor.


İKİ İYİ ÇOCUK

Gerçek yaşamdan senaryolaştırılan filmde, biri engelli iki gencin yaşadıkları maceralar hikaye ediliyor.

İki İyi Çocuk- (İlk fragman)

Hadi gelsin ilk fragman ! 🙂

Gepostet von İKİ İYİ ÇOCUK am Samstag, 28. Juli 2018


ADALET 2

Filmde, haksızlıkları düzeltmek için mücadele veren McCall’in kendi adaletini sağlamaya çalışması hikaye ediliyor.


GECE GELEN

Filmde, tüm dünyayı terörize eden alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük emek harcayan bir baba ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle gelişen olaylar hikaye ediliyor.


REPRİSAL

Filmde Jacop ve James isminde iki adamın güçlerini birleştirerek suçluları yakalamak için verdikleri mücadele hikaye ediliyor.


TANRIDAN GELEN

Filmde, şüpheli bir ölümü araştıran psişik güçlere sahip bir adamın yaşadıkları hikaye ediliyor.


I FEEL PRETTY

Renee Barrett kendine güveni düşük bir kadındır. Günlük olarak güvensizlik ve yetersizlik hisleriyle baş etmeye çalışan genç kadın günün birinde bir kaza geçirir ve başına sert bir darbe alır. Aldığı bu darbe sonucu özgüveni kontrolsüz bir şekilde yükselir ve çok güzel olduğu inancına sahip olur. Dünyanın en etkileyici kadını olduğunu düşünerek hayatını korkusuzca yaşamaya başlayan kadın kariyer basamaklarını hızla tırmanırken, idol olarak aldığı patronunun da saygısını kazanır. Ancak dış görünüşünün değişmediğini fark ettiğinde ne olacaktır?


YÜZ

Polonya’da yaşayan Jacek, dünyanın en büyük İsa heykelinin inşaatında çalışmaktadır. Yaşadığı korkunç kaza sonucu Jacek’İn yüzü paramparça olur. Hemen ameliyata alınan Jacek’e Polonya’nın ilk yüz nakli uygulanır. Geçirdiği operasyondan sonra yeni yüzüne kavuşan Jacek yaşantısına geri döndüğünde bir şeylerin ters gittiğini hissetmeye başlar. Yeni yüzüyle birlikte yeni bir kimliğe bürünmüştür.


EDEPSİZ KUKLALAR

Hikaye, insanlar ve kuklaların birlikte yaşadığı bir dünyada geçiyor. Ancak bu dünyada kuklalar, ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor. 1980’li yılların çocuk programı The Happytime Gang’in oyuncu kuklaları bir bir ölü bulunmaya başladığı zaman alkolik ve gözden düşmüş bir LAPD dedektifi dedektifliğe soyunuyor ve bu ölümlerin nedenini araştırıyor..


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz