İkizler Projesi

İkizler Projesi filminde, Yaşlanan bir kiralık katilin bu pis işlerden kurtulmak isterken kendisini istemediği bir savaşın içinde bulması ve savaştığı kişinin kendisinden 25-30 yaş küçük klonlanmış hali olması hikaye ediliyor. Bu savaşı genç olan kiralık katil mi, yaşlı olan mı kazanacaktır? İkizler Projesi, yenilikçi bir aksiyon filmi ve Will Smith, bir anda her hareketini önceden tahmin edebilen, gizemli, genç bir ajan tarafından hedef alınıp takip edilen seçkin suikastçı Henry Brogan’ı canlandırıyor.

“Bu hikâye, sinemada bizim bildiğimiz şekilde anlatılabilecek bir hikâye değil. Fakat muhteşem ve yeni dijital teknoloji sayesinde sadece genç ve yaşlı Will Smith’i beyaz perdede bir arada görmekle kalmıyoruz aynı zamanda hikâyeyi de çok yoğun bir şekilde deneyimleyebiliyoruz. Yeni dijital sinemanın bize sunduğu sınırları deneyimleyebilmek ve test edebilmek benim için büyük bir şans. Aynı şekilde biri çok hoş bir şekilde sofistike, diğeri son derece samimi olan iki Will Smith’le bir arada çalışabilmek de ayrı bir şans. Bana göre bu, Will’in en iyi performansı ve ikisi bir araya geldiğinde gerçekten büyüleyici bir şey ortaya çıkıyor. Dahası ekibin sinematografi, sanat departmanı ve görsel efektler arasında yeni bir estetik yaratma konusundaki büyük çabası ve teknik yeteneği de hem ilham verici hem de memnun ediciydi. Bu filmin tüm dünyada izleyicilere yeni bir teatral sinema deneyimi sunmasını umuyorum.”   Ang Lee   İkizler projesi yönetmeni

Orijinal ismi ”Gemini Man” olan filmin senaryosunu David Benioff yazarken yönetmen koltuğuna Ang Lee oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen, Benedict Wong, Linda Emond, Ralph Brown isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP TÜRKİYE 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz