Şahıs 46

Şahıs 46 filminde, gençlik festivaline gitmek için yola çıkan üç yakın arkadaşın başlarına gelen gerilim yüklü olaylar hikaye ediliyor.

Düzenlenen gençlik festivaline gitmeyi planlayan üç yakın arkadaş, hiç vakit kaybetmeden gönüllerince eğlenmek için yola çıkar. Üç arkadaş, yolculuk esnasında yolda kalan iki otostopçuyu araçlarına alırlar. Genç adamlar, tam ıssız bir yerden geçerken araçları bozulunca mecburen mola vermek zorunda kalırlar. Yardım çağırmak için etrafı kontrol ederlerken, ışıklarının yandığını gördükleri eve giderler. Ev sahibi, kendisinden yardım isteyen gençleri memnuniyetle evinde misafir eder. Ev sahibi, araçlarına bakmadan önce onlara güzel bir yemek hazırlar. Kendilerine yapılan yardımdan son derece hoşnut olan gençler yemekten sonra arabaya dönmeyi ister. Ancak, ev sahibi onları evden dışarı bırakmaya pek niyetli değildir..

Yönetmen koltuğuna senaryosunu da birlikte yazan Çağatay Düz ve Ege Demirbüken otururken oyuncu kadrosu Hüseyin Ezgi Taşkın, Melis Tamtaş, Ramazan Mert Durak, Melisa Akpolat, Ata Cücen, Irmak Lüleci isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : KARAPAÇA FİLM

Türkiye Dağıtım : MC FİLM

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz