Anasayfa Film Haberleri Çat Kapı Aşk

Çat Kapı Aşk

351
0

Çat Kapı Aşk filminde, Hayatının aşkının bir gün gelip kendisini bulacağına inanan Su ile hayatı boyunca herkesten gizlemeye çalıştığı rahatsızlığına engel olamayan, bu yüzden yaşadığı sorunlardan kaçmaya çalışan Aras’ın komik, hüzünlü bir o kadar da masalsı aşk hikayesi anlatılıyor.

Naif bir yapıya sahip Su, birçok karakteri kendi içinde taşıyabilmektedir. Bu anlamda tam bir ikizler burcu kadınıdır. Romantik bir ortamda duygusal, eğlenceli bir ortamda eğlencenin başını çeken, neşeli bir ortamda en konuşkan, hüzünlü bir ortamda en çabuk duygulanan kişi olabilir. Su, gerçek aşkın kaderinde yazılı olduğuna ve zamanı gelince kendisini bulacağına inanmaktadır.

Aras heyecanlandığı, paniklediği ve huzursuz olduğu anlarda kontrolünü kaybederek karşıdakinin yaptığı hareketi / söylediği sözü aynı şekilde tekrarlamaktadır. Bunun dışında kendisine güvenen bir kişiliğe sahiptir. Düzen, tertip, temizlik onun için takıntılı derecede önemlidir. Sessiz sakin mekanları gürültülü mekanlara tercih eder. Sosyal bir adam olmayan; planlı, programlı bir hayat yaşayan Aras, tipik bir oğlak burcu erkeğidir. Aldığı davalarda rahatsızlığı nedeniyle birçok defa yanlış davranışlarda bulunmuş ve çalıştığı hukuk bürolarından kovulmuştur. Yaşadığı talihsizliklerin ardından her defasında yeni bir iş ve yeni bir ev ile hayatına tekrar başlamıştır. Bakalım Aras’ı yeni hayatında neler bekliyor!

Yönetmen koltuğuna Erhan Baytimur otururken oyuncu kadrosu Müge Boz, Jess Molho, Nergis Kumbasar, Duygu Çetinkaya, İbrahim Selim, Gümeç Alpay, İpek Bağrıaçık, İlayda Fidanlık, Erim Özşen ve Elməddin Cəfərov isimlerinden oluşturulmuş. Türkiye Dağıtım : TME

İLEÇat Kapı Aşk
KAYNAKÇat Kapı Aşk
Önceki yazıSadakat Yolunda
Sonraki yazıİz

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz