Anasayfa Vizyon Filmleri 02 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

02 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

308
0

02 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

BAMBAŞKA

Filmde, kaza sonucu omurilik felci olan Doğa isminde üniversite öğrencisinin, Yiğit ismindeki gençle tanışması sonrası yaşama tutunma mücadelesi hikaye ediliyor.


WONDER WOMAN

Filmde, Amazon prensesi Wonder Woman’ın tropik topraklarını bırakarak keşif amaçlı dünyamıza gelişi sonrası yaşadığı maceralar hikaye ediliyor.


SAHİL GÜVENLİK

Filmde, cesur ve sorumluluk sahibi cankurtaranların maceraları hikaye ediliyor.

 


ŞEYTANIN DOĞUŞU

Evli bir çift mutluluklarını bir bebekle taçlandırmak ister. Ancak, bebeğin doğması sonrasında her şey ters gitmeye başlar. Kızları, kimsenin göremediği varlıkları görmektedir. Bu durum, aileyi felakete sürüklemeye başlar…


KAPTAN DÜŞÜKDON

Filmde, iki afacan çocuğun lise müdürünü hipnotize ederek bir çizgi roman karakteri olan iyi kalpli ve lastik donlu ”Kaptan Külot”a dönüştürmeleri hikaye ediliyor.


NEFRİN

Arda Kural ve Tuğba Özay’ın başrolü paylaştığı filmde korku dolu bir büyü hikayesi anlatılıyor.


BİR DAMLA AŞK

20’li yaşlarında bir üniversite öğrencisi olan Hasa bir gün çocukluk aşkı olan Damla ile karşılaşır. Hobi olarak oyunculuk eğitimi aldığı atölyenin kamp organizasyonuna Damla’yı da davet eden Hasan’ın bilmediği şey Damla’nın Sarı lakaplı bir sapığı olduğudur. Sarı Hasan ile Damla’yı sevgili sanır ve Damla’yı kaçırarak herkese zehir eder. Polislerin müdahalesi ile durumların durulduğu sanılsa da Hasan artık büyük bir düşman kazanmıştır. Damla Hasan’ın yakın arkadaşı olan Batuhan’dan hoşlanmaya başlasa da umudunu kaybetmeyen Hasan Damla için bir doğum günü kutlaması düzenler. Ancak bu işleri iyice karıştıracaktır…

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz