Anasayfa Vizyon Filmleri 19 Mayıs 2017 Vizyon Filmleri

19 Mayıs 2017 Vizyon Filmleri

396
0

19 Mayıs 2017 Vizyon Filmleri

NEW YORK MASALI

Filmde,  geçirdiği trafik kazasından sağ kurtulan Deniz isimli genç iş kadını ile intihar etmek üzereyken kurtardığı Kerem’le aralarındaki ilişki hikaye ediliyor.


HIZLI VE TÜPLÜ

Filmde,  Murat, Cengiz ve Naci isminde üç araba tamircisi arkadaşın Murat’ın babasından kalan eski model LPG’li otomobille, zengin çocukları ile yarışmaya kalkışmaları hikaye ediliyor.


OSMANLI SUBAYI

Filmde, ülkesindek adaletsizlikler nedeniyle hayal kırıklığına uğrayan Amerikalı doktor Jude ile tanıştıktan sonra onun Osmanlı İmparatorluğundaki görevine yardımcı olmak için Amerika’yı terk eden idealist genç kadın Lillie’nin yaşadıkları hikaye ediliyor.


KANLI OYUN

Popüler şaka temalı TV şovu Scare Campaign, eski tarz korkutmaları ve gizli kamera eğlencesi ile son 5 yıldır izleyicileri eğlendirmektedir. Ancak, yeni bir çevrimiçi TV dönemine girdiğimizde, yapımcılar şovlarını antika gösterren yeni bir sert internet serisine karşı bulurlar. Antrenman zamanı gelmiştir. Peki takım bu sefer çok ileri gidebilecek midir? Yanlış adamı şaka mı yapmak istiyorlar?

KANLI OYUN

AŞKIN ÇEKİMİ

Filmde, bir İngiliz film ekibinin II. Dünya Savaşı sırasında askerlerin moral düzeyini artırmak için propaganda filmi hazırlama süreci hikaye ediliyor.


SAFTİRİK GREG’İN GÜNLÜĞÜ: İŞTE ŞİMDİ YANDIK


KAHRAMANLAR TAKIMI

Filmde, maymun kral ve küçük Liu’nun maceraları hikaye ediliyor.


 

BAHTİYAR BAHTIKARA

Annesi yüzünden 36 kez evlenememiş olan Bahtiyar, kaderine ve annesine karşı gelip, yeğenlerinin açtığı türlü sorunlara rağmen, köye yeni taşınan, daha önce başından 2 başarısız evlilik geçen Dul Pakize ile evlenmeyi kafasına koyar. Bunun için de engel tanımayacaktır..


HER ŞEY MÜMKÜN

İbrahim, kendi küçük dünyasında yaşayıp giden bir tesisatçıdır. Bir gün piyangodan büyük ikramiyeyi kazanır. Uzun bir tatile çıkmaya karar verir. Kaldığı otelde kalan ünlü manken Pelin ile bir aşk yaşamaya başlar. Ancak gerçek göründüğü gibi değildir. İbrahim ünlü bir iş adamına ikizi kadar benzemektedir ve onun yerine geçmiştir. Her şey yolunda giderken Pelin ile İbrahim aşk yaşamaktadır. Bir yanda İbrahim’in geride bıraktığı gerçek yaşamı, bir yanda zengin dünyası. Mafya, ihanet, magazin dünyası karmaşası içinde kadınlar ipleri ele alacaktır…


GENÇ KARL MARKS

Karl Marx’ın gençlik yıllarındaki mücadelesi anlatılıyor.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz