Anasayfa Vizyon Filmleri 10 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri

10 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri

253
0

10 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri

DOVLATOV

Filmde, 70’lerin Sovyet Rusya’sında yaşayan ironik yazar Sergei Dovlatov’un yaşamının altı günü hikaye ediliyor.


DERİNLERDEKİ DEHŞET

Derin deniz kurtarma dalgıcı Jonas Taylor, tarih öncesinden kalan ve iki buçuk milyar yıl önce soyunun tükendiği zannedilen, 23 metrelik bir Megalodon ile mücadelesi hikaye ediliyor.


BENİ SATAN CASUS

Audrey ve Morgan isminde iki arkadaşın, peşlerinde olan ölümcül suikastçılardan ve dünyayı kötülerden kurtarmak için verdikleri mücadele hikaye ediliyor.


GİZEM TRENİ

Filmde, Memphis’te aynı otelde kalan ama birbiriyle hiçbir şekilde karşılaşmayan üç insanın birbirinden ayrı yaşamları hikaye ediliyor.


EV KADINI

Holly isminde genç bir kadının, ünlü bir medyumla tanışmasından sonra çocukluğundan bu yana gördüğü kabusların gerçeğe dönüşmesi hikaye ediliyor.


DURUMUNU GÜNCELLE

Anne ve babası kısa bir süre önce ayrılan Kyle Moore, yeni hayatına alışmaya çalışmaktadır. Yeni bir okula başlayan Kyle içn işler pek de yolunda değildir. Okulda diğer öğrenciler tarafından pek de sevilmemiştir fakat telefonuna yüklediği büyülü bir uygulama her şeyi değiştirir. Uygulamanın gönderdiği talimatları harfiyen yerine getiren Kyle mükemmel olarak adlandırdığı bir hayata kavuşur. Artık okulun gözde öğrenci olmuştur hatta okuldaki iki güzel kızın kalbini çalmayı başarır. Ancak bir süre yarattığı bu hayatın pek de mükemmel olmadığını anlar..


SİHİRLİ HALI


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz