Anasayfa Vizyon Filmleri 3 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri

3 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri

243
0

3 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri

3 Ağustos 2018 Cuma günü biri Türk altısı yabancı 7 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.


CANAVAR GİBİ FRANKENSTEİN

İstanbul’un Balat ilçesinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınan Gürbüz, cep telefonu satışı yapmaktadır. Bir gün, mafya babası Sarı Kenan ile ters düşer ve bu durum canına mal olur, sonra…


 

CHRİSTOPHER ROBİN

Filmde, Christopher Robin’in ormanda ve şehirde tüylü arkadaşları ile yaşadığı maceralar hikaye ediliyor.


KARANLIK ZİHİNLER

Korkunç veba salgınında %98’inin öldüğü Amerika’da mucizevi bir şekilde hayatta kalan insanların yaşamları hikaye ediliyor.


ŞEYTAN KAPISI

Filmde, kaybolan anne ile oğlunu bulmaya çalışan bir ajan ve şerifin yaşadıkları hikaye ediliyor.


SIFIRIN ALTINDA : DAĞDAKİ MUCİZE

Dağda büyük bir kar fırtınasına yakalanan Eric isminde snowboard’cunun hayatta kalmak için verdiği yaşam mücadelesi hikaye ediliyor.


 

EVA

Filmde oyun yazarlığı yapan bir adamın, şiddetli bir kar fırtınasından kurtulmak için bir dağ evine sığınmak zorunda kalması sonucu gizemli bir kadınla tanışması hikaye ediliyor.


 

GENÇ TİTANLAR

Süper kahraman ekibi Teen Titans’ın üyelerine göre bütün süper kahramanların kendilerine ait bir filmleri vardır. Ancak, bu durum bizim ekip için böyle değildir. Grubun fiili lideri Robin bu işi çözmeye ve yardımcı karakter yerine bir star olmaya kararlıdır. Ekip amacına ulaşmak adına; Hollywood’un en gözde yönetmeninin dikkatini çekmek için birkaç çılgınca fikirle beraber Tinsel Kasabası’na gelir. Ancak hayallerini gerçekleştireceklerinden emin olan grup üyeleri, dünyayı ele geçirmeye çalışan bir süper kötü tarafından yanlış yönlendirilir. İşler gitgide kötüye giderken süper kahraman ekibi, arkadaşlıklarının ve dirençlerinin sınandığı kimi olaylar sonunda, Teen Titans’ın kaderini kendi elleriyle zorlaştırırlar..


 

İLE3 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri
KAYNAK3 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri
Önceki yazıChristopher Robin
Sonraki yazı10 Ağustos 2018 Vizyon Filmleri

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz