Anasayfa Vizyon Filmleri 12 Mayıs 2017 Vizyon Filmleri

12 Mayıs 2017 Vizyon Filmleri

420
0

12 Mayıs 2017 Vizyon Filmleri

KRAL ARTHUR : KILIÇ EFSANESİ

Filmde, Arthur’un kral olmadan önceki yaşamı hikaye ediliyor.


YARATIK : COVENANT

Filmde,  uzayın derinliklerinde keşfedilmemiş cennet olarak varsayılan yerde yaşamını sürdüren tek canlı ”sentetik David”in dünyalılarla mücadelesi hikaye ediliyor.


4N1K

Filmde, liseli gençlerin maceraları hikaye ediliyor.

 


NANE İLE LİMON : KAYIP ZAMAN YOLCUSU

Günün birinde bir profesör birbirinden farklı güçlere sahip 3 tane çok akıllı oyuncak yapar. Bunlar Nane, Limon ve Biber’dir. Üç 3 oyuncağın da birbirinden farklı ve doğaüstü yetenekleri vardır. Ancak günün birinde Nane’nin zaman makinesi özelliği bozulur ve Profesör’le Biber zamanın içinde kaybolurlar. Onları kurtarıp günümüze geri getirmek Nane ve Limon’un ellerindedir. Nane ile Limon’un güçleri tükenip, sonsuza dek kapanmadan önce onları kurtarabilmek için yardım almaları şarttır. Bunun için de yeni arkadaşları Kaan ve Meryem’den yardım isterler. Profesör ‘ün kızı Evren’in de dahil olmasıyla eğlenceli kurtarma operasyonu başlar..


AĞUSTOS BÖCEĞİ VE KARINCALAR

Ölüm döşeğindeki Muzaffer İnan kendisine bakmakta olan gazeteci oğlu Kemal, her biri hayat mücadelesi ile dağılmış ağabeyleri Metin ve Aziz’le birlikte ablası Selma’yı muhtemel son bir gece için eve çağırır. Gelmeyen tek kişi büyük ağabey ile kavgalı olduğu gerekçesi ile eve girmeyip, yakınlardaki bir kahvede haber bekleyen Aziz’dir. Babaları için biraraya gelen kardeşler kısa sürede miras paylaşımı üzerine sohbet etmeye başlarlar. Eski defterler açıldıkça konu şiddetlenir. Ancak kapıdan gelen bir zil sesi her şeyi değiştirecektir. Kapıdaki Azeri aksanı ile kırık bir Türkçe konuşan genç kadın, içeride yatmakta olan kişinin babası olduğunu ve tüm mal varlığını annesine bıraktığını söylemektedir…


KAYGI

Bir TV kanalında belgesel kurgulayan 30 yaşındaki Hasret, trafik kazasında kaybettiği müzisyen anne babasından kalan evde tek başına yaşamaktadır. Her gece aynı kabusu gören Hasret’in aklına bir soru düşer: Annesiyle babası trafik kazasında ölmemiş olabilir mi?


 

 

TUZ VE ATEŞ

Bir bilim adamı, büyük bir şirketi Güney Amerika’daki ekolojik felaketin sebebi olarak görür ve şirketin başkanını bu felaketlerden sorumlu tutar. Ancak volkan patlaması belirtileri başladığında bütün ideolojik farklılıklarına rağmen birlikte bir felaketi önlemeleri gerekecektir..


YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN HAYATTA KALMA SANATI

Ailesini trafik kazasında kaybeden 20 yaşındaki Kayra ismindeki genç ile arkadaşı Sertaç’ın hayatı yeniden keşfetmesi hikaye ediliyor.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz