Anasayfa Vizyon Filmleri 7 Eylül 2018 Vizyon Filmleri

7 Eylül 2018 Vizyon Filmleri

312
0

7 Eylül 2018 Vizyon Filmleri

7 Eylül 2018 Cuma günü üçü Türk beşi yabancı 8 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.


BABA NERDESİN KAYBOLDUM

Filmde, yıllardır sinema sektöründe çalışan ve hayallerine kavuşamayan Aşkın isimli gencin, babasının ölümüyle memleketine geri dönüşü sonrası yaşadıkları hikaye ediliyor.


KELOĞLAN

Keloğlan, Cankız’ın yardım çağrısı ile hayvanların soyunu tüketmek isteyen zalimlere karşı mücadele veriyor.


ZİFİR-İ AZAP

Kısa yoldan para kazanmak için arkadaşları ile define aramaya giden Hakan’ın yaşadığı korkunç olaylar hikaye ediliyor.


ALFA KURT

Yirmi bin yıl önce Avrupa’nın üst paleolitik çağ (yontma taş devri) döneminde genç bir adamın bir kurtla arkadaşlığı hikaye ediliyor.


KOMPLO

Hayali, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek ve ülkeler arasındaki barışı güçlendirmek olan, Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışan Michael isimli genç bir adamın bu ideal uğruna verdiği mücadele hikaye ediliyor.


MİLE 22

CİA’nin kayıtlara göre yok sayılan James Silva isimli  ajanının, 6 şehre yayılan zararı önlemek ve gizli bilgilere sahip kaynağı bulma maceraları hikaye ediliyor.


TRANSİT

Alman askerleri Paris’in hemen dışındadır. Gerog, Weidel adlı bir yazarın eşyalarını ulaştırmak için yola çıkar ve Marsilya’ya ulaşır. Fakat şehre geldiğinde Weidel’in işkence korkusundan intihar ettiğini öğrenir. Artık eşyaları ona kalmıştır. Bunların içinde bir roman taslağı, bazı mektuplar ve Meksika Elçiliği’nin vize güvencesi vardır. Sadece ayrılacaklarını kanıtlayabilenler bir liman kentinde bulunabilir ve bu da potansiyel bir ülkeden giriş iznidir. Georg, koşullar gereği Weidel’in kimliğine bürünür. Şehirden ayrılmak için onay beklediği sırada birçok mülteci ile ilişki kuran Georg’un, gizemli Marie ile tanışınca tüm planları değişir..


ARI MAYA 2

Arı Maya’nın maceraları tam gaz devam ediyor.


 

İLE7 Eylül 2018 Vizyon Filmleri
KAYNAK7 Eylül 2018 Vizyon Filmleri
Önceki yazıGüvercin Hırsızları
Sonraki yazıUpgrade

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz