Anasayfa Vizyon Filmleri 14 Nisan 2017 Vizyon Filmleri

14 Nisan 2017 Vizyon Filmleri

486
0

14 Nisan 2017 Vizyon Filmleri

HIZLI VE ÖFKELİ

Yönetmenliğini F. Gary Gray’in yaptığı filmde normal hayat süren ekip üyelerinin, Chiper isimli gizemli bir kadının Dom’u suça bulaştırmasıyla Dom’u kurtarmak için tekrar bir araya gelmesi hikaye ediliyor.

Alttaki video’da Yazarlarımızın filmle ilgili yorumlarını izleyebilirsiniz..


YAŞAMAK GÜZEL ŞEY

Yönetmen koltuğuna Müfit Can Saçıntı’nın oturduğu filmde, yaşam şartlarına boyun eğen, pısırık bir adam olan Müfit’in başına gelen talihsiz bir olaya baş kaldırarak anti kahramana dönüşmesi ve hayatın güzelliklerini keşfetmesi hikaye ediliyor.

yaşamak güzel şey


MEZECİ ÇIRAĞI

Yönetmenliğini Battal Karslıoğlu’nun yaptığı filmde, 1970 yıllarında babası mezeci İsmail Hakkı’nın yanında çalışan Özkan isimli çocuğun yaşadıkları hikaye ediliyor.


KARTAL AVCISI

Yönetmen koltuğuna Otto Bell’in oturduğu filmde, hayatı boyunca Kartal avcısı olarak eğitilen, ailesinin ilk kadın Kartal avcısı 13 yaşındaki Aisholpan’ın yaşamı hikaye ediliyor.

KARTAL AVCISI KIZ

OTOPSİ

Yönetmenliğini Andre Ovredal’in yaptığı filmde, adli tıp memurları baba-oğlun evlerinin bodrum katındaki morga otopsi yapılması için getirilen ceset sonrası gelişen gizemli olaylar hikaye ediliyor.

 


DEHŞET ODASI

Yönetmen koltuğuna Jeremy Saulnier’in oturduğu filmde, Punk Rock grubunun ormanlık bir bölgede yer alan barda verdikleri konser sonrası kuliste ceset bulmaları sonucunda gelişen şiddet ve korku dolu yaşamları hikaye ediliyor.

 

 

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz