Anasayfa Vizyon Filmleri 14 Temmuz 2017 Vizyon Filmleri

14 Temmuz 2017 Vizyon Filmleri

490
0

14 Temmuz 2017 Vizyon Filmleri

İSTİSNA

Casusluğun ve romantizmin birlikte harmanlandığı sürükleyici, gerilim dozu yüksek bir 2. dünya savaşı hikayesi.

 


MAYMUNLAR CEHENNEMİ : SAVAŞ

Maymunlar Cehennemi : Savaş filminde, Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat tüm inancına ve hırsına rağmen Sezar’ın ordusu büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır..


ÇIRAK

Çırak filminde, Aiman isimli bir subayla 65 yaşındaki çavuş Rahim’in usta çırak ilişkisi hikaye ediliyor.


DURAK

Durak filminde, Tahir, Feride ve Nizam isminde üç kişinin aldıkları davet sonucunda bir araya gelip verilen adrese gittiklerinde yaşadıkları korkunç olaylar hikaye ediliyor.


PLANETARIUM

Yapımda, hayaletlerle iletişime geçebildiklerine inanan iki kız kardeşin yaşamları hikaye ediliyor.


ALTİTUDE

FBI ajanı Gretchen Blair, Washington D.C.’ye gitmek için yola çıkar. Uçakta yanında oturan yolcu ile muhabbet eden Blair, ondan şaşırtıcı bir teklif alır. Yolcu, içinde bulunduklarını uçağın kaçırılmak üzere olduğunu söyler ve kendisini uçaktan kurtarma karşılığında Blair’e 75 milyon dolar ödemeyi vaat eder. Blair, yolcunun anlattıklarını başta ciddiye almaz ama uçağın kontrolünün bir grup hırsız tarafından ele geçirilmesi üzerine şaka olmadığının farkına varır. Çalınmış bir ganimeti uçakta arayan hırsızlar uçağın altını üstüne getirirler. Kendisini havada karmaşık bir soygunun içinde bulan Blair, yolcuları kurtarmak için savaşır…


AYI KARDEŞLER 3 : SİRKTE CURCUNA

Ayı Kardeşler 3 : Sirkte Curcuna filminde, Evinden koparılıp bir sirkte zorla çalıştırılan Briar’in yaşamı hikaye ediliyor.


FIRILDAK KEDİ FİNDUS

Fırıldak Kedi filminde, cesur kedi Findus ile yaşlı çiftçi Pettersson’un maceraları hikaye ediliyor.


KORKU TÜNELİ

Korku Tüneli filminde, dört ölümcül hikaye anlatılıyor.


GEÇMİŞ

Yusuf, ellili yaşlarında, dünya çapında tanınan idealist bir fotoğrafçıdır. Meslek hayatının ilk senelerinde Mardin-Nusaybin’de çektiği bir kadının fotoğrafı, hayatı boyunca karşısına çıkmaktadır ve hayatında olup bitenlere, hayatına giren tüm kadınlara rağmen bu kadının bakışlarının masumiyeti asla değişmemiştir. Yusuf, bu fotoğraftaki kadını tüm masumiyeti ile aramaya koyulacaktır…

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz