Anasayfa Vizyon Filmleri 15 Aralık 2017 Vizyon Filmleri

15 Aralık 2017 Vizyon Filmleri

159
0

15 Aralık 2017 Vizyon Filmleri

15 Aralık 2017 Cuma günü ikisi Türk dördü yabacı altı film vizyona giriyor. Filmlerle ilgili tüm bilgilere ve eleştirilerine ortakoltuk.com dan ulaşabilirsiniz. Gişeleri bol olsun.

POYRAZ KARAYEL : KÜRESEL SERMAYE

Yasemin, mafya babalarından Kulaksız Adnan’ın kızıdır ve kirli işlerle uğraşan Makber’in oğlu Semih ile birliktedir. Fakat babası bu ilişkiyi onaylamaz. Kulaksız Adnan, kızını Semih’ten ayırması için Bahri Umman’dan yardım ister. Bahri Umman bu görevi Sadrettin ve adamlarına vermesiyle tehlikeli ama bir o kadar da komik ve heyecanlı maceranın pimi çekilmiş olur..

ortakoltuk.com

PAPATYA

Papatya filminde, üniversitede sinema-tv bölümünde eğitim gören Umut ve Nuri’nin yaşamları hikaye ediliyor.

ortakoltuk.com

SOMALİ KORSANLARI

Somali Korsanları filminde, gazetecilikte kendini göstermeye çalışan Jay isminde genç bir gazetecinin mücadelesi hikaye ediliyor.

ortakoltuk.com

 


GODARD VE BEN

Film, gerçek hayatta Redoutable’ın yıldızı ve Jean Luc Goard’ın eşi olan Anne Wiazemsky’nin anılarından sinemaya uyarlanmış. Yer Paris, sene 1967. Dönemin en çok konuşulan yönetmeni Jean-Luc Godard Çinli Kız filmini çekmektedir. Filmin başrolünde, sevdiği kadın olan, kendinden 20 yaş küçük Anne yer almaktadır. Mutlu çift evlenir, ama filmin gördüğü ilgi, ardından gelen 1968 olayları, Jean-Luc’ün kendini sorgulamasına neden olur..

ortakoltuk.com

THE PARTY

The Party filminde sağlık bakanı Janet’ın düzenlediği eğlencede  yaşanan komik olaylar hikaye ediliyor.

ortakoltuk.com

YENİ YIL TEHLİKEDE

Yeni yıl öncesi herkesi bir heyecan sarmıştır. Çocuklar alacakları hediyelerin hayalini kurmaktadırlar. Fakat hiç beklenmedik bir şey olur. Noel Baba’nın kendisine yardımcı olan tüm elfleri aynı anda hastalanır. Bu ağır durum karşısında Noel Baba ne yapacağını şaşırır. Çocuklara hediyelerini hazırlamanın bir yolunu bulmalıdır. Yapabileceği tek şey geyikleriyle birlikte dünyaya gidip elflerini iyileştirecek bir tedavi bulmaktır. Fakat bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Noel Baba, Yeni Yıl’ı kurtarmak için bilinmeyen maceralara doğru yol alır..

ortakoltuk.com

STAR WARS : SON JEDİ

Star Wars : Son Jedi filminde, macera kaldığı yerden devam ediyor.


 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here