Anasayfa Vizyon Filmleri 16 Mart 2018 Vizyon Filmleri

16 Mart 2018 Vizyon Filmleri

496
0

16 Mart 2018 Vizyon Filmleri

16 Mart 2018 Cuma günü dördü Türk dördü yabancı 8 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

KAYBEDENLER KULÜBÜ YOLDA


DÜĞÜM SALONU

Seneler önce tanışıp aşık olmuş bir gelinle bir damat bir nikah salonu önünde öpüşür. Rastlantı eseri ikisi de aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez. İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır…


NE VAR ?

Çok iyi anlaşan 3 yakın arkadaş, tüm zamanlarını birlikte geçirirler. Günlerini rutin bir şekilde geçiren gençlerin hayatları, birgün falcıya gitmeye karar vermeleri ile bambaşka bir hal alır. Falcı, gençlerin falında büyük bir hazine görür. Hazineyi aramaya karar veren gençler başlarına geleceklerden bihaber yola koyulurlar. Hazineyi ararlarken birçok aksilikle uğraşan gençlerin bir de peşine mafya düşer. 3 yakın arkadaş, başlarına gelen tüm aksiliklere rağmen hazineyi bulabilecekler midir?


TUT YÜREĞİMDEN ANNE

Sibel isminde bir annenin otistik kızı Hazan ile verdiği yaşam mücadelesi hikaye ediliyor.

 


TOMB RAİDER

Tomb Raider filminde, Babasının ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra, 21 yaşındaki Lara küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddetmiş ve üniversite yıllarında derslerine çalışırken bir yandan da Londra’da bisiklet kuryesi olarak çalışmaya başlamıştır. Lara, bir süre sonra babasının kayboluşunu araştırmaya başlar ve babası ile gittiği Japonya kıyılarında bir yerde bulunan gizemli bir adadaki bir mezarı ziyaret eder. Birden bire Lara kendini yalnızca keskin zihniyle, kör inançla ve inatçı ruhuyla silahlanmış bir halde, dezavantajlı bir durumda olduğu bir maceranın içinde bulur. Lara, bilinmeyene doğru yolculuk ederken kendisini sınırlarının ötesine geçirmeyi öğrenmek zorundadır..

 


ÖLDÜRME ARZUSU

Başarılı bir ortopedi cerrahı olan Paul Kersey, vurulmuş, bıçaklanmış ölüm döşeğinde olan insanlarla uğraşarak zamanını geçirmektedir. Stresli işinden fırsat bulduğu zamanlarda ise sevgi dolu bir aile babasıdır. Kızı ve eşiyle mutlu bir hayat süren doktorun yaşamı bir trajedi sonucunda değişiverir. Evine düzenlenen saldırı sonrası eşi ölmüş, kızı ise komada yaşam mücadelesi vermektedir. Hayatını tamamen değiştiren bu olaydan sonra Paul, mesleki yeteneğini de kullanarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür. Paul ne pahasına olursa olsun intikamını almaya kararlıdır…


ENTEBBE’DE 7 GÜN

1976 yılında 4 uçak korsanının yolcu uçağını kaçırıp zorla Entebbe’ye indirmesi sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

 


STALİN’İN ÖLÜMÜ

SSCB lideri Joseph Stalin’in son günleri ve ölümün ardından 30 yıl demir yumrukla yönetilen ülkenin içine düştüğü kargaşa hikaye ediliyor.


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz