Anasayfa Vizyon Filmleri 27 Nisan 2018 Vizyon Filmleri

27 Nisan 2018 Vizyon Filmleri

390
0

27 Nisan 2018 Vizyon Filmleri

27 Nisan 2018 Cuma günü beşi Türk, altısı yabancı 11 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

TAKSİM HOLD’EM     (90 Dk.)

Filmde, Taksim’de bir evde düzenlenen bir poker partisi üzerinden insanlığa dair gelişen olaylar hikaye ediliyor.


YALNIZ HAYALLER KALDI     (85 Dk.)

Emekli dul matematik öğretmeni Doğan, çocuklarına bakabilmek için elinden geleni yapmaktadır. En büyük kızı Neval, evlendikten sonra Almanya’ya taşınmıştır. Hukuk Fakültesi’nde okuyan kızı Umut, özel üniversitede okuyan hırslı oğlu Orhan ve küçük kızı Demet ile yaşamakta olan Doğan’ın, aynı sitede yaşayan iyi kalpli Aysel’le de bir ilişkisi vardır. Ailenin düzeni, Umut’un elim bir hastalığa yakalanmasıyla bozulur. Umut’un durumu ile başlayan dram, ailenin diğer fertlerinin sorunlarıyla daha da trajik hale gelir. Doğan, bir yandan çocuklarını bir arada tutmak, bir yandan da çektiği acıya direnmek için güçlü durmak zorundadır…


SELFİ

Filmde, Hülya Avşar’ın yaşam hikayesi anlatılıyor.


 

 


EV KİRA SEMT BİZİM

Aynı semtte doğup büyüyen bir grup arkadaş rahatça yaşadıkları sokaklarda artık zorlanır hale gelmiştir. Semtleri zenginlerin son gözdesi olmuştur ve bu durum kiraların artmasına neden olur. Mahalle halkı birer birer evlerinden ayrılıp başka yerlere taşınmaya başlar. Mahallede herkes tarafından sevilen Latif, ev sahibi tarafından evden atılınca herkes harekete geçmeye başlar. Semtlerini eskisi gibi yaşanılabilir bir hale getirmeye çalışan mahalle sakinleri yaptıkları planla kendilerini bilmedikleri bir maceraya sürüklerler


BİZUM UŞAKLAR

Saklanacak yer arayan iki kaçak, Araklı’nın bir köyünde yaşanan tesadüf sonucu hoca olur. Sahte hocaların ilk işi aynı köyde yaşayan iki amca çocuğunu barıştırmaktır. Sınır kavgasından dolayı yıllardır küs olan amca çocuklarını barıştırmak için köylüler ve yeni hocalar bir plan yapar. Ortak arazilerinde gömü olduğunu söyleyip ikisini ortak noktada buluşturmayı planlayan ahali hiç hesap etmedikleri durumlarla karşı karşıya kalırlar.


AVENGERS : SONSUZLUK SAVAŞI  (156 Dk.)

Kahramanlarımız bu kez korkunç titan Thanos’a karşı savaşacaklar. Yenilmezler ve Süper Kahraman dostları, yıkıcı bir saldırı evrenin sonunu getirmeden önce güçlü Thanos’u yenmek için her şeyi feda etmeye razı olmak zorundadır..


BİR NEFES ÖTEDE   (88 Dk.)

Paris’te yaşanan büyük deprem sonrasında ölümcül bir sisin yeryüzüne sızması sonrasında gelişen olaylar hikaye ediliyor.


ÇARPIK EVDEKİ CESETLER   (115 Dk.)

Filmde, bir özel dedektifin maceraları hikaye ediliyor.


LANETLİ KONAK     (93 Dk.)

1920’de İrlanda’nın kırsal kesiminde yaşayan ikiz kardeşler Rachel ve Edward, evlerini değişik bir varlıkla paylaşmaktadır. Her gece ev şeytani bir varlığın etkisi altına girmektedir. Bu varlık ikizler üzerinde 3 kural dayatır; gece yarısında yatakta olmalılar, kapıdan içeri yabancı birini alamazlar ve eğer biri kaçmaya çalışırsa diğeri tehlikeye girer. Sorunlu bir eski asker olan Sean köye geldiğinde ise her şey değişecektir. Kısa sürede Sean ve Rachel birbirlerine aşık olur. Rachel aşkın gücüyle şeytani varlığın kurallarını çiğnemeye başlar. Fakat yaşananlar Rachel’ı kardeşi ile ölümcül bir yüzleşmeye getirecektir.


YILDIZLAR ASLA ÖLMEZ     (105 Dk.)

İngiltere’de bir tiyatro oyununda çalışan ünlü Hollywood yıldızı Gloria Grahame, genç oyuncu Peter Turner ile tanışır. Aralarında başlayan yakınlaşma kısa sürede tutkulu bir aşka dönüşür. Tüm zamanlarını birlikte geçiren iki sevgilinin mutlu beraberlikleri Gloria’nın ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla zorlu bir sürece girer. Aradığı sıcaklığı Peter’de bulan Gloria sevgilisinden güç alarak hayata tutunmaya çalışır..


TAYO KÜÇÜK OTOBÜS

Ace, Oyuncak Araba Dünya’sından ansızın ortadan kaybolur. Duri ve yakın arkadaşları kaybolan Ace’i bulmak için zorlu bir maceraya atılır..


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz