4 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri

4 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri

28
0

4 Mayıs 2018 Vizyon Filmleri

4 Mayıs 2018 Cuma günü

4N1K 2   (100 Dk.)

Bir süredir birlikte olan Yaprak ve Ali, ilişkilerini çetenin diğer üyelerinden saklar. Aralarına yeni katılan Barış ise, Ali’nin hayatını zorlaştırmaya başlamıştır. Grubun aksi üyesi Gökhan, hayallerindeki kız ile birlikte olmak için türlü fedakarlıklar yapmak zorunda kalır. Sinan ise artık tüm cazibesini kaybedince, güzellik kavramını sorgulamaya başlar. Büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olan Oğuz, annesi Zeliş Sultan’a hayatının en büyük kabusunu yaşatır. Bütün bu kargaşa içerisinde arkadaşları ve aşkı arasında kalan Yaprak, büyük bir sınav vermek zorunda kalır..


CANO    (81 Dk.)

İbrahim, bir sabah gelen telefonla yakın arkadaşı Cano’nun kaybolduğunu öğrenir. Başlarda durumu çok ciddiye almaz. Fakat zaman geçtikçe Cano ortaya çıkmayınca ve kimse bu konu ile ilgilenmeyince İbrahim araştırma yapmaya başlar. Artık onun tek amacı vardır o da en yakın arkadaşının bulmak. Yaşadıkları şehrin altını üstüne getiren ve bir türlü dostunu bulamayan İbrahim, Cano’nun doğup büyüdüğü köye gitmeye karar verir. Cano’yu aramak için çıktığı bu yolculuk İbrahim’in kendisi ve sorunlarıyla yüzleşmesini sağlar..


FINDIK VERESİYE

Hacer ve Mehmet’in kavuşma mücadelesi hikaye ediliyor.


KAÇ KAÇABİLİRSEN     (95 Dk.)

30 yaşında geveze, sakar ve her şeyi kafasında kurup en kötüsünü düşünen Egüven ve 35 yaşında disiplinli, kardeşinin gevezeliğinden bıkmış, korkuları olan ve belayı hep bir şekilde kendine çeken İsmail’in komik maceraları hikaye ediliyor.


İYİ Kİ DOĞDUN ABLA     (120 DK.)

Köy ağası olan Bayram’ın üç çocuğu vardır. Kardeşlerden Ferit ve Feriz birbirleriyle sürekli didişir. Evin kızı Ferda ise istemese de Feriz’in yakın arkadaşı Ali ile evlendirilir. Ferit ve Feriz’in arasındaki çekişme köye gelen öğretmenden sonra iyice kızışır. Öğretmen Gamze ile Ferit’in ilişkisi kısa sürede evlilikle taçlanmıştır.Kısa bir süre sonra Gamze’nin akıl sağlığı ile ilgili sorunların ortaya çıkması tüm aileyi etkiler..


HALEPLİ BERBER      (86 Dk.)

İstanbul’da yaşayan 24 yaşındaki Husein, Avrupa’da bir ülkeye yerleşmek için gereken izni bekler. Evli ve bir çocuğu olan Husein, muhafazakar olan aile yapısı ile eşcinsel kimliği arasında kalır. İkili bir yaşam süren Husein, Suriye LGBTI hareketinin kurucularından olan Mahoud ile ortak bir hayal için bir araya gelir. Uluslararası bir güzellik yarışmasına katılmak isteyen ikili hayatlarını yeniden yaratarak var olduklarını hissetmek için zorlu bir mücadeleye girişir..


PAÇİ      (100 Dk.)

Bir süredir babası tarafından zorlandığı için dedesi ile ıssız bir köyde yaşayan 13 yaşındaki kız Liva’nın bu yerdeki en tek eğlencesi cep telefonundaki oyunlardır. Bu köyde ise her yıl kuşların göç zamanlarının yaklaşmasıyla köy hareketlenmeye başlamaktadır. Bölgede oldukça yaygın olan atmacacılık buranın en eski geleneğidir. Birgün dedesi ile atmaca avına çıkan Liva bu gelenek ile tanışır ve Liva için bir dönüm noktası başlar. Liva avcılığın detaylarını öğrenmeye başlar..


DOĞRULUK MU CESARET Mİ ?    (100 Dk.)

Arkadaşlar arasında zararsız bir oyun olan ”Doğruluk mu Cesaret mi?” birinin veya bir şeyin yalan söyleyenleri ya da cesaret teklifini reddedenleri cezalandırmaya başlamasıyla ölümcül bir oyuna dönüşmesi hikaye ediliyor.


KARAVAN      (113 Dk.)

Alzheimer hastası John ile kanser hastası Ella’nın eski karavanları ile yaptıkları sürprizlerle dolu yolculukları hikaye ediliyor.


OYUN GECESİ   (98 Dk.)

Altı son derece rekabetçi oyuncu, olayı çözüp kazanmak için yola çıktığında, ne bu “oyun”un ne de Brooks’un göründüğü gibi olmadığını anlamaya başlıyor. Kaotik bir gece sırasında, her olayın onları beklenmedik bir sürprize sürüklediği arkadaşlar, kendilerini boylarını aşan bir işte bulur. Kuralların, sayıların ve tüm oyuncuların kim olduğuna dair kimsenin fikrinin olmadığı bu durumda, ya hiç olmadığı kadar eğlenecekler ya da oyun bitecek..


SUÇLULAR ŞEHRİ    (140 Dk.)

Yasadışı, yakalanması zor bir suç çetesinin, güvenliği son derece sağlam olan Merkez Bankasının her gün tedavülden kaldırdığı 120 milyon dolarını çalarak ABD’nin en başarılı banka soygununa imza atma ve LA İlçe Şerif departmanının seçkin biriminin ise soyguncuları yakalama mücadelesi hikaye ediliyor.


TAKSİ 5       (102 DK.)

Parisli süper bir polis olan Sylvain Marot, aynı zamanda olağanüstü bir şofördür. Sylvain, eski emniyet müdürü şimdi ise Marsilya Belediye Başkanı olan Gibert tarafından, güçlü Ferrarilerle büyük bir soygun düzenleyen İtalyan Çetesini yakalamak için görevlendirilir. Fakat görevini yerine getirmek için, Marsilya’daki en kötü VTC sürücüsü olan ünlü taksi şoförü Daniel Morales’in yeğeni Eddy Maklouf ile çalışmak zorunda kalır..


RENKLİ BALIK : YENİ DÜNYALAR KAŞİFİ    (72 Dk.)

Renkli küçük balığın yeni dünyaları keşfetmesi hikaye ediliyor.


TAYO KÜÇÜK OTOBÜS

Küçük otobüs Tayo’nun büyük maceraları hikaye ediliyor.

HENÜZ YORUM YOK