Anasayfa Vizyon Filmleri 27 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

27 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

318
0

27 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

27 Temmuz 2018 Cuma günü üçü Türk beşi yabancı 8 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

DÖRT KÖŞELİ ÜÇGEN

Bir tütün deposunda çalışan “Gözlemci”, hemen hemen herkesi ve her şeyi görüp izlemeyi, bütün ayrıntıları öğrenmeyi kendine ilke edinmiştir. Aslında işi bekçilik yapmak olsa da, herkes tarafından “Gözlemci” diye çağırılmaktadır. Gözlemlerini kullanması ise hayatını bir hayli zorlaştırmaktadır. Çünkü kimse gözlemlerini ulu orta söyleyen, rahatlıkla kullananları sevmez..


YAŞAR KEMAL EFSANESİ

Filmde, dünyaca ünlü yazar Yaşar Kemal’in yaşamı hikaye ediliyor. Doğumundan ölümüne kadar tüm hayatının ele alındığı yapımda arşiv görüntüleri, ses kayıtları yer alıyor. Yaşar Kemal’in kendi ağzından ve dostlarının anlatımlarıyla usta yazar hakkında bilinmeyen birçok şey gün yüzüne çıkıyor..


KABİR AZABI

Filmde, insanların öldükten sonra kabirde neler yaşadıkları hikaye ediliyor.


 

MİSSİON IMPOSSİBLE YANSIMALAR

Filmde, Ethan Hunt (Tom Cruise) ve ekibi Paris’te geçecek olan macerada yine dünyayı kötülüklerden koruyor.


MADAME

Paris’te bir malikaneye taşınan Bob ve Anne, sosyeteden dostlarını akşam yemeğine davet eder. Çift 12 kişilik bir davetli listesi oluşturmuştur fakat son dakika eklenen bir konuk sayının 13’e çıkmasına neden olur. Bu durum uğursuzluk getirecek diye ev sahibini oldukça rahatsız eder. Sayıyı değiştirmeye karar veren ev sahibi, hizmetçisi Maria’nın da yemeğe katılmasını sağlayarak sayıyı 14’e çıkarır. Ancak önemli bir şartı vardır; Maria’nın yemek boyunca aristokrat bir zengin gibi davranması gerekmektedir. Yemek boyunca rol yapan Maria, sanat uzmanı olan konuk David ile yakınlaşınca olaylar farklı şekilde gelişmeye başlar..


DEV AVCISI

Barbara Thorson için hayat hiç de kolay değildir. O, kendi dünyasından çok canavarların dünyasına ilgili duyar. Herkese karşı meydan okuyan, dobra ve yalnız bir genç kız olan Barbara, evde ablası Karen’a hayatı zindan eder. Onun giderek artan endişe verici tavırları okulun psikoloğu Molle’nin de dikkatinden kaçmaz. Norveç Warhammer oyununu yanından ayırmayan Barbara’nın tek amacı hem gerçek dünyadaki hem de hayal dünyasındaki canavarları öldürmektir. Hiçbir şeyden korkmayan genç kızın bu arzusu bir süre sonra takıntı haline gelir..


 

 

SIKI DOSTLAR

Üç eski arkadaşın maceraları hikaye ediliyor.


DİPDİP : BİR OKYANUS MACERASI

İnsanlığın dünyayı terk ettiği zamanda, yaratıklardan oluşan bir koloni okyanusun derinliklerinde büyür. Maceracı ahtapot Deep ve türün son yaşayanları olan beceriksiz fener balığı Evo ve nevrotik derin su karidesi Alice de orada yaşamaktadır. Bir kaza sonucu evleri yıkıldığında koruyucu Kraken, Deep ve arkadaşları kendilerine yeni bir ev bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar..


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz