Anasayfa Vizyon Filmleri 20 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

20 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

1090
0

20 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

20 Temmuz 2018 Cuma günü

20 Temmuz 2018 Cuma günü ikisi Türk altısı yabancı 8 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

FENOMEN

Filmde, İzzet’in sanal dünyada tanınıp popüler olmak için yaptığı mücadele hkaye ediliyor.


ESKİ KÖYE YENİ ADET

Yıl 1990… Köye gelen sağlık ekipleri, en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Köy halkının yapılan işlemle ilgili fikirleri yoktur. Sağlık ekipleri gittikten sonra bir araya toplanan erkekler, kadınlara yapılan işlemle ilgili akıl yürütmeye başlar. Ortaya birçok fikir atılır ve en sonunda spiralin bir mikrofon olduğuna kanaat getirilir. Devletin gözünün üzerlerinde olduğunu düşünen köy halkı, mikrofonlar sayesinde dinlendiklerini düşünür. Başlarına iş açmamak için tetikle olan ahali, kadınların yanında siyasi hiçbir şeyden bahsetmemeye, onlara kibar davranmaya başlar..


İLK ARINMA GECESİ

Amerika’nın Yeni Kurucuları suç oranını yılın geri kalanında yüzde birin altında tutmak için saldırganlığı bir geceliğine açığa çıkaran, sosyolojik bir teoriyi tecrit edilmiş bir toplulukta deniyorlar. Fakat zalimlerin şiddeti, ötekileştirilenlerin öfkesiyle karşılaşınca olayın etkileri şehir sınırlarından ülke çapına yayılıyor..


 

KOD ADI : SOSİSLİ

Theo ve Luke birbirinden tamamen farklı yapıda insanlardır. Birisi işleri kaba kuvvetle çözerken diğeri ise olayları aklı ile çözmeye çalışır. Büyükelçinin kızının kaçırılması ikisinin bir araya gelmesine neden olur. Kaçırılan kızı kurtarmak için birlikte çalışmak zorunda olan Theo ve Luke zorlu bir maceraya atılır..


KISMET, SEVGİLİM : İLK ŞARKI

Amin, Paris’e taşınan genç bir senaristtir. Yaz tatili için Akdeniz’deki memleketine gider. Zamanını plajlarda ve çocukluk arkadaşları ile barda geçirmektedir. Bir akşam ve şarkı söyleyişini büyüleyici bulduğu Jasmine ile tanışır. Onunla “filmlerdeki gibi” tutkuları deneyimlemek ister. Amin, en yakın arkadaşı sayesinde o sırada villasında yaz tatilini geçiren büyük bir yapımcı ile tanışır. Bu yapımcı Amir’e ilk filminin yapımcılığını üstlenme teklifinde bulunur. Bu film projesi ile birlikte Amin, kendini birçok seçimle karşı karşıya bulacaktır..

 


PABLO ESCOBAR’I SEVMEK

Filmde, Kolombiyalı gazeteci Virginia Vallejo’nun 1981 yılında, uyuşturucu kaçakçılığıyla para kazanıp iktidarı ele geçiren ve dostlarını ülkenin yeni nesil zengin insanlarına dönüştüre Pablo Escobar ile ilişkisi hikaye ediliyor..


MAMMA MİA! YENİDEN BAŞLIYORUZ

Klasikler arasına giren Mamma Mia’nın devam filminde, karakterlerin dününü ve bugününü araştırarak, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl etki ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri gidiliyor..


SİBİRYA

Lucas elmas ticareti yapan ABD’li bir iş adamıdır. Kaynağı belirsiz olan nadir mavi elmasları satmak için Rusya’ya gider. Yaptığı anlaşma çökmeye başlarken Rus bir kafe sahibi Katya ile küçük bir Sibirya kasabasında yakınlaşır. İkilinin ilişkisi kısa sürede saplantılı bir hal alır. Lucas’la Katya’nın ilişkisi derinleşirken, Lucas kendisini kurtarmayı başaramadığı elmas ticaretinin tehlikeli dünyasını da keşfedecektir..

 


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz