30 Mart Vizyon Filmleri

30 Mart Vizyon Filmleri

53
0

30 Mart Vizyon Filmleri

30 Mart 2018 Cuma günü dördü Türk dördü yabancı 8 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

KELEBEKLER

Yolları 30 yıl önce ayrılan 3 kardeş, babalarının onları bir araya getirmek üzere çağırması üzerine köylerine dönmeleri sonucunda gelişen olaylar hikaye ediliyor.


BİZİM KÖYÜN ŞARKISI

İstanbul’da yaşayan Çınar’ın en büyük hayali müzik yarışmasına katılmaktadır. O, yarışma gününün gelmesini sabırsızlıkla beklerken babası bu sırada köye geri dönmeyi planlar. Çınar ne kadar karşı çıksa da babasını ikna edemez ve ailece köye dönerler. Kız kardeşi Zeynep ile yeni yaşamlarına alışmaya çalışan Çınar, köyde yeni arkadaşlar edinirler. Gerçek dostluğun ne demek olduğunu arkadaşları sayesinde öğrenen Çınar’a, hayallerine kavuşabilmek için arkadaşları yardım eder.


KABUS

Yine cinler ve yeni bir korku.


ARAPSAÇI

Eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceketi, raslantısal olaylar sonucunda birbirinden farklı insanların hayatlarını kesiştirir. Üstüne üstlük ceketin içinde büyük ikramiye çıkmış loto kuponu vardır ve bundan kimsenin haberi yoktur. Elden ele gezen bu deri ceket, tüm karakterlerin hayatlarını kökünden değiştirir..


VAHŞİLER

ABD süvari subayı Blocker ile Cheyenne şefinin yol macerası hikaye ediliyor.


THELMA

Norveçli bir öğrenci olan Thelma, ailesini ve kasabadaki hayatını geride bırakarak Oslo’ya üniversiteye okumaya gitmesi sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor..


BAŞLAT

2045 yılında gerçekliğin sınırlarının çizildiği yer olan Oasis denilen yaşam alanında geçen bir macera hikaye ediliyor.


KİCKBOXER : RETALİATİON

Kurt isminde bir adamın özgürlüğüne kavuşması için Mongkut ile yapacağı ring mücadelesi hikaye ediliyor.


 

HENÜZ YORUM YOK