Anasayfa Vizyon Filmleri 30 Mart Vizyon Filmleri

30 Mart Vizyon Filmleri

265
0

30 Mart Vizyon Filmleri

30 Mart 2018 Cuma günü altısı Türk, beşi yabancı 11 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

KELEBEKLER

Yolları 30 yıl önce ayrılan 3 kardeş, babalarının onları bir araya getirmek üzere çağırması üzerine köylerine dönmeleri sonucunda gelişen olaylar hikaye ediliyor.

 


BİZİM KÖYÜN ŞARKISI

İstanbul’da yaşayan Çınar’ın en büyük hayali müzik yarışmasına katılmaktadır. O, yarışma gününün gelmesini sabırsızlıkla beklerken babası bu sırada köye geri dönmeyi planlar. Çınar ne kadar karşı çıksa da babasını ikna edemez ve ailece köye dönerler. Kız kardeşi Zeynep ile yeni yaşamlarına alışmaya çalışan Çınar, köyde yeni arkadaşlar edinirler. Gerçek dostluğun ne demek olduğunu arkadaşları sayesinde öğrenen Çınar’a, hayallerine kavuşabilmek için arkadaşları yardım eder.


KABUS

Yine cinler ve yeni bir korku.


ARAPSAÇI

Eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceketi, raslantısal olaylar sonucunda birbirinden farklı insanların hayatlarını kesiştirir. Üstüne üstlük ceketin içinde büyük ikramiye çıkmış loto kuponu vardır ve bundan kimsenin haberi yoktur. Elden ele gezen bu deri ceket, tüm karakterlerin hayatlarını kökünden değiştirir..


ZOR BİR KARAR

Hakkari’de kilim atölyesinde çalışan Eylem isminde bir genç kızın burnunun büyüklüğünden şikayetçi olması nedeniyle ameliyat olmak ister. Ancak bu sırada kardeşlerinden birisi terör örgütüne katılır. Bir arkadaşı da zorla evlendirilmek zorunda kalır. Genç kız bir anda kendini bir kaosun içinde bulur..


 

12 SAVAŞÇI

11 Eylül sonrasında tehlikeli bir görev için Afganistan’a gönderilen ABD özel kuvvetler ekibinin maceraları hikaye ediliyor.

 


THELMA

Norveçli bir öğrenci olan Thelma, ailesini ve kasabadaki hayatını geride bırakarak Oslo’ya üniversiteye okumaya gitmesi sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor..


BAŞLAT

2045 yılında gerçekliğin sınırlarının çizildiği yer olan Oasis denilen yaşam alanında geçen bir macera hikaye ediliyor.

 


KİCKBOXER : RETALİATİON

Kurt isminde bir adamın özgürlüğüne kavuşması için Mongkut ile yapacağı ring mücadelesi hikaye ediliyor.


RUHLAR EVİ

Gece kabusları gören Laura isminde bir genç kadının rüyasında sürekli annesinin ruhunu görmesi sonucunda gelişen olaylar hikaye ediliyor.


SAGU VE PAGU

Bir zamanlar içinde birçok canlının barındığı, herkesin mutlu bir şekilde bolluk içinde yaşadığı, yeşilliklerle dolu olan bir diyar kuraklık yüzünden yok olmak üzeredir. Herkes bir araya gelip başlarına gelen bu korkunç olaydan kurtulmanın yollarını ararlar..

İLE30 Mart Vizyon Filmleri
KAYNAK30 Mart Vizyon Filmleri
Önceki yazı23 Mart 2018 Vizyon Filmleri
Sonraki yazıKızıl Serçe

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here