Anasayfa Vizyon Filmleri 23 Mart 2018 Vizyon Filmleri

23 Mart 2018 Vizyon Filmleri

280
0

23 Mart 2018 Vizyon Filmleri

23 Mart 2018 Cuma günü altısı Türk üçü yabancı 9 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

ÇOCUKLAR SANA EMANET

Bir trafik kazasının travmasını atlatmaya çalışan iç mimar Kerem’in, şifacı bir kadın ve köylülerle geçirdiği arınma süreci hikaye ediliyor.


KAR

20 Yaşında Müzeyyen isminde bir genç kızın, Ali isminde kardeşi olduğunu öğrendiğinde değişen yaşamı hikaye ediliyor.


BORDO BERELİLER AFRİN

Filmde, Afrin’de başlayıp İnegöl’de son bulan bir operasyon hikaye ediliyor.


MARTI

İzmir-Torbalı’da, dağlar arasında kalmış, küçük bir tavuk çiftlikte bakıcı olarak çalışan Yakup ve ondan yaşça genç karısı Mediha’nın sıkıcı bir hayatları vardır. Çiftliğe yardımcı olarak gelen Rıza ve eşi Nurgül’ün görünürde eğlenceli bir hayatları vardır. Bu çiftlerin hayatları dar ve boğucu bu mekanda kesişecektir. Bu kesişme karakterlerin iç dünyalarının ortaya çıkmasına, kendileriyle yüzleşmelerine sebep olacaktır.

 


MANYAK

Filmde, ruh sağlığı bozuk bir adamın yaşanmış gerçek hikayesi anlatılıyor.

 

 


ZAT-I MAHFUZ

Filmde, sünni kürtlerin yaşamları hikaye ediliyor.


PASİFİK SAVAŞI İSYAN

Babasının uzaylılara karşı kahramanca ölümü sırasında Jaeger pilotluğu eğitimine devam etmekte olan Jake, babasının ölümünün ardından eğitimini terk eder. Bir zamanların umut vadeden pilotuyken suç dünyasına bulaşan Jake’e uzaklaştığı kız kardeşi Mako Mori tarafından son bir şans tanınır. Savaşın gölgesinde büyüyen cesur yeni nesil pilotlara liderlik etmekte olan Mako, dünyayı tehdit eden yeni bir tehlikeye karşı mücadele vermektedir. Yetenekli pilot Lambert ve 15 yaşındaki Jaeger hackerı Amara ile güçlerini birleştiren Jake, elinde kalan tek aile ile birlikte dünyanın gördüğü en güçlü savunma hattı olmak için canla başla savaşır..


VELAYET

Julien’in annesi ile babası yeni boşanmıştır. Ortak vesayet altındaki Julien, annesinin şiddete meyilli olarak yansıttığı babasıyla aşırı korumacı annesi arasında kalınca durumu kontrol altına almaya karar verir..

 


KAYIP PRENSES

Ruslan, şövalye olmanın hayalini kuran bir sanatçıdır. Güzeller güzeli Mila ile tanışır ve ona aşık olur. Onun kralın kızı olduğu aklının ucuna bile gelmemiştir. Fakat bu iki aşığın mutluluğu uzun sürmeyecektir. Kötü bir büyücü olan Chernomor, sihirli bir güçle Ruslan’ın gözlerinin önünde Mila’yı kaçırır. Ruslan, tüm engelleri aşıp prensesi kurtarmak ve gerçek aşkın her şeyden daha üstün olduğu kanıtlamak için Chernomor’un peşine düşer..

 

 


 

İLE23 Mart 2018 Vizyon Filmleri
KAYNAK23 Mart 2018 Vizyon Filmleri
Önceki yazıAtilla Dorsay’ın Eskişehir Anıları
Sonraki yazı30 Mart Vizyon Filmleri

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here