Davet / The Invitation

Davet filminde, hiçbir akrabası olmadığını sanan Evia, annesinin ölümünden sonra ortaya çokan kuzeni tarafından davet edildiği bir düğün sonrasında gerçekleşen gerilim ve korku dolu olaylar hikaye ediliyor.

Henüz DNA testi yaptırmış Evie, sadece akrabalarının olduğunu değil zengin olduğunu da öğreniyor. Evie’nin İngiltere’de sadece bir ailesi yok aynı zamanda ona kalan bir miras da var ki bu miras İngiltere’deyse gerçek anlamda çok eskiye dayanıyor olabilir. Aile, Evie’yi yaklaşan bir aile düğününe katılmaya davet ediyor. Evie’nin gerçekleşecek mide bulandırıcı olaylardan haberi yok elbette, düğünde kendisinin gelin olacağının farkında değil. Emmanuel, “Evie, bir aile düğünü için geldiğini sanıyor ve uzun zamandır kayıp olan akrabalarıyla tanışacağını düşünüyor. ” diyor. “Ama ailenin istediği gelinin Evie olduğu ortaya çıkıyor. Evie’nin DNA’sı sayesinde, aile soylarının devam etmesini sağlayacak doğru kana Evie’nin sahip olduğunu keşfediyorlar – Evie bu çılgın zengin insanlar tarafından tuzağa düşürülüyor.

Yönetmen : Jessica M. Thompsono 

Senaryo : Jessica M. Thompson, Blair Butler

Görüntü Yönetmeni :

Kurgu :

Müzik :

Oyuncular : Nathalie Emmanuel, Thomas Doherty, Stephanie Corneliussen, Alana Boden, Courtney Taylor, Hugh Skinner, Sean Pertwee, Jeremy Wheeler, Kata Sarbó, Scott Alexander Young, Virag Barany, Elizabeth Counsell

ABD / Korku-Gerilim /

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz