Kin

Kin filminde, hafta sonu içlerinden birisinin babasına ait olan otelde tatil yapmayı planlayan üç kız arkadaşın ve onların yapacağı tatilden haberdar olan erkek arkadaşlarının otele gelmesiyle başlayan korku ve gerilim dolu saatler hikaye ediliyor.

Üç kız arkadaş, güzel bir hafta sonu geçirmek için plan yapar. İçlerinden birinin ailesine ait otel olmasından yararlanan kızlar soluğu otelde alır. Tamamen kendilerine ait bir hafta sonu geçirmek isteyen kızlar, bu yüzden programlarına erkek arkadaşlarını dahil etmez. Kızların planına dahil olmadıkları için bozulan erkekler, kızların ürkütücü bulabileceği ama kendieri için çok eğlenceli olacağını düşündükleri bir plan yaparlar. İçlerinden biri kız arkadaşına evlilik teklifi edecektir ve buna yönelik plan yaparlar. Ancak yaşananlar hiç de onların planladıkları gibi olmaz. Yaşanan olaylar aslında gençlerin gerçekte kim olduğunu ortaya çıkarır..

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu da yazan Mohsen Rabiei otururken oyuncu kadrosu Hira Koyuncuoğlu, Esila Umut, Elis Sezgin, Buğra Akyüz, Derya Oğuz Ertün, Rashid Khosh Aghiden isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : MC Film

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here