Sabit Kanca Son Soru filminde, Sabit Kanca’nın tekerlekli sandalyeye mahkum olan arkadaşı Zeki’yi iyileştirip hayatını kurtarabilmek için son kez yarışmaya katılması hikaye ediliyor.

Katıldığı yarışmalardaki hazır cevapları ile bir anda fenomen olan Kanca, bu defa yaşadığı hafıza kaybı sonrası hayatını değiştirmeye karar vermiş ve artık yarışmamaya yemin etmiştir.  Sebep olduğunu düşündüğü bir trafik kazasında tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Zeki’yi iyileştirebilmek en önemli amacı haline gelmiştir.  Fakat geçmişi onun peşini bırakmaz. Her şeyi bilen Sabit Kanca bu defa bilmediği bir düşmanla karşı karşıya gelecektir. Kanca, bilgisini sevdiklerinin hayatını kurtarmak için kullanmak zorundadır..

Senaryosunu Bilal Akçay‘ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Nuri Yıldız otururken oyuncu kadrosu İsmail Baki Tuncer, Fırat Sobutay, Zerrin Sümer, Metin Yıldız, Eray Acaroğlu, Ahmet Akkuş, Bilal Akçay, Selim Altın, Toprak Atar, Bensu Begoviç, Seyfi Boz, Fatih Büyüktürk, Alay Cihan, Görkem Mete Demir, Barbaros Dikmen, Hilmi Erdem, Hülya Diken, Kenan Hasanlı isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : Filmod Yapım

Türkiye Dağıtım : TME (The Moment Entertainment)

İLESabit Kanca : Son Soru
KAYNAKSabit Kanca : Son Soru
Önceki yazıSpiral : Testere Devam Ediyor
Sonraki yazıYırtıcı Kuşlar / Birds of Prey

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz