Anasayfa Vizyon Filmleri 09 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

09 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

429
0

 


09 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

Erdoğan Kılıç’ın senaristliğini, yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptığı Çünkü Onu Çok Sevdim filminde, içine kapanık ama sosyal yaşayan, çevresince çok sevilen Emre ile Sema arasındaki aşk anlatılıyor.


MUMYA

Yönetmenliğini  Alex Kurtzman’ın yaptığı, başrolünü Tom Cruise’un üstlendiği filmde, Çölün derinliklerindeki bir lahitte gömülü olduğu düşünülen, hayatı haksız bir şekilde elinden alınmış antik prensesin günümüz dünyasında uyanışı hikaye ediliyor.DOKUZUNCU HAYAT

Yönetmen koltuğuna Alexandre Aja’nın oturduğu filmde,  Louis Drax isimli 9 yaşında ki küçük çocuğun 9 yaşına kadar 8 ölümcül kazadan kurtulması hikaye ediliyor.


11

Üniversite son sınıf öğrencisi Zeynep; otoskopi rahatsızlığı bulunduğu için, ilaç tedavisi ve psikolojik tedavi almaktadır. Nişanlısının ölümünden kendisini sorumlu tutan Zeynep, zaman zaman kendisini dışarıdan izlediğini hissine kapılır(otoskopi) ve çeşitli sanrılar yaşar. Zeynep’in bu durumundan; sevgilisi Barış ve en yakın arkadaşı İlke de etkilenmekte ve hayatları karmaşa içinde sürüp gitmektedir. Bir gün ileri düzeyde sanrılar yaşayan Zeynep, psikoloğunun önerisini reddederek tedaviden kaçar ve kendisini takip eden diğer kendisi ile yaşama alışmaya karar verir.


BİR NEFES

Elena, Yunanistan’daki ekonomik kriz yüzünden Frankfurt’a taşınmaya karar verir. Yunan sevgilisinden hamile kaldığını öğrenince, çocuğu aldırmak için ihtiyaç duyduğu parayı bulabilmek için Tessa ve Jan’ın evinde bakıcı olarak işe başlar. Başlarda zorluk çekse de zamanla Lotte bebekle iyi anlaşmaya başlar ve Tessa ile arkadaş olur. Dikkatsiz bir anında Tessa’yı kaybeden Elena Yunanistan’a kaçar. Üzüntüden ve öfkeden gözü kör olmuş Tessa, Atina’ya Elena’nın peşinden gider..


KEDİ

Baş rollerde İstanbul sokaklarının sıcak sakinleri olan kedilerin yer aldığı belgeselde, küçük dostlarımızın yaşadıkları sıkıntılara ışık tutuluyor..


SALUR KAZAN : ZORAKİ KAHRAMAN

Salur Kazan: Zoraki Kahraman’da hepimizin bildiği masallar mizahi ve modern bir dille yeniden karşımıza çıkıyor.


PRENSES VE KURBAĞA

Prenses ve arkadaşlarının yaşadığı muhteşem krallığa yeni ziyaretçiler gelmiştir. Ancak bu ziyaretçilerin niyetleri kötüdür ve edindikleri misyon da bir hayli tehlikelidir. Prenses, kurbağa ve diğer hayvan arkadaşları krallığı kurtarmak için güçlerini birleştirirler. Ekip, olağanüstü yetenekleri ile yepyeni bir maceraya atılırlar…


NEŞELİ DALGALAR : DALGAMANYA

Cody ve arkadaşları, sörf dünyasının en çılgın takımı Hang Five ile birlikte dünyanın en meşhur efsanevi sörf mekanına bir yolculuğa çıkar. Bu rüya takım ile yaptıkları yolculukta birbirinden ilginç maceralara atılacaklar, ekip çalışmasının ve en önemlisi dostluğun değerini öğrenecekler..

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz