Anasayfa Vizyon Filmleri 13 Nisan 2018 Vizyon Filmleri

13 Nisan 2018 Vizyon Filmleri

370
0

13 Nisan 2018 Vizyon Filmleri

13 Nisan 2018 Cuma günü dördü Türk yedisi yabancı 11 film vizyona giriyor, gişeleri bol olsun.

ARADA

Hayallerini gerçekleştirmek isteyen müzisyen Ozan ve kız arkadaşı Deniz’in mücadeleleri hikaye ediliyor.


EĞRETİ GELİN LADİK

Filmde, bir anne-kız hikayesi anlatılırken, kadınların uğradığı duygusal ve maddi şiddete de değiniliyor.


OFLU HOCA TRAKYA’DA

Doğanspor futbol kulübünün başkanlığını yapan Oflu Hoca, yeni transfer peşindedir.  Genç yetenek Hayati’yi gözüne kestiren Oflu Hoca, onu transfer etmek için Lüleburgaz’a gider. Bu sırada Lüleburgaz’da hapishanede yatan Hasbi adındaki bir adam tahliye olur. Hasbi, tamamen farklı karakterde biri olsa da Oflu Hoca’ya ikizi kadar benzemektedir. Hasbi’nin hapisten çıkması Oflu Hoca’nın Lüleburgaz’daki günlerini kabusa çevirir..


KARDEŞİM İÇİN DER’A

Ali, rejime muhalif olduğu için şiddete maruz kalan ve ülkesinden ayrılan bir gençtir. Yıllar sona annesi ve kardeşinin yanına Suriye’ye geri döner. Kardeşi Ömer’in de tıpkı kendisi gibi Baas rejiminin haksızlıklarına karşı oldukça öfkeli olduğunu gören Ali kardeşini kontrolü altına almaya çalışır. Fakat hiçbir şey yapmaya fırsat bulamadan kardeşi ve arkadaşlarının tutuklanan öğretmenleri için muhaberat karargahının duvarına yazılar yazdığını görür. Ali, kendi çektiği sıkıntıları kardeşi ve diğer çocukların çekmemesi için zorlu bir mücadeleye girişir.


VAHŞİLER

ABD süvari subayı Blocker ile Cheyenne şefinin yol macerası hikaye ediliyor.


RAMPAGE : BÜYÜK YIKIM

Davis isminde Primatolog’un küresel bir afeti engelleme mücadelesi hikaye ediliyor.


SESSİZ BİR YER

2 çocuklu bir aile sessiz bir kırsalda gözlerden uzak sakin bir yaşam sürmektedir. Ebeveynleri ve henüz büyüme çağında olan çocukları da hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile, gürültü çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini çekmek için yeterli olur. Aile, sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir…


ZAMANIN SINIRINDA

Mikhail Shurov isimli iş adamının geçmiş zamana yaptığı yolculuk hikaye ediliyor.


MUHTEŞEM KADIN

Kendinden yaşça büyük olan sevgilisinin ölümü üzerine yıkılan  Trans kadın Marina, hem yalnız kalmışlığın ağırlığı hem de kendisini dışlayan, hırpalayan bir toplumla mücadele etmek zorunda kalır.


KORKULUK

Bir grup genç rüyalarındaki yaz tatilini yapmak için yola çıkar . Gittikleri yerde bulunan gizli bir kıyı gölüne doğru yürüyüşe çıkarlar. Yola devam etmeleri için mısır tarlasını geçmeleri gerekmektedir. Fakat büyük bir tehlike onları beklemektedir. Tarla bir çiftçiye ait ve çiftçi tarlasından izinsiz geçenleri birer korkuluğa dönüştürür. Gençlerin eğlenceli başlayan tatilleri kabusa dönmüştür. Onlar, korkuluk olarak ölüme terk edildikleri tarladan kurtulmak için zorlu bir mücadele vermek zorundadır..


TAŞ DEVRİ FİRARDA

Dinozorlar ve yünlü mamutların dünyada dolaştığı zamanın başlangıcında şanslı bir mağara adamı, kabilesini güçlü bir düşmana karşı birleştiriyor ve günü kurtarıyor.


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz