Anasayfa Vizyon Filmleri 13 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

13 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

230
0

13 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

13 Temmuz 2018 Cuma günü ikisi Türk sekizi yabancı 10 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

KAPALAK KIZI

Filmde, Bir köy okulunda hademelik yapan genç bir kızın başından geçen olaylar hikaye ediliyor. https://ortakoltuk.com/film-fragmanlari/kapalak-kizi


BENDE KAL

Babadan kalma berber dükkanını işleten Fikret, her tıraş sonrasında müşterilerine yaptığı masaj ile ün salmış bir berberdir. Fikret’in hayatı, Taner’in ona zorla masaj aleti satmasıyla kabusa döner.. https://ortakoltuk.com/film-fragmanlari/bende-kal


GÖKDELEN

FBI Rehine Kurtarma Takım lideri ve eski bir asker olan Will Ford artık gökdelenlerin güvenliğini değerlendiren bir uzmandır. Çin’deki görevi sırasında dünyanın en uzun ve en güvenli binası ateşler içinde kalınca tüm suç onun üzerine atılır. Artık aranan bir adam olan Will, yangının sorumlularını bularak adını temize çıkarmak ve binanın içinde sıkışıp kalmış olan ailesini ateş hattından kurtarmak zorundadır.. https://ortakoltuk.com/film-fragmanlari/gokdelen


KORKULUK

Bir grup genç rüyalarındaki yaz tatilini yapmak için yola çıkar . Gittikleri yerde bulunan gizli bir kıyı gölüne doğru yürüyüşe çıkarlar. Yola devam etmeleri için mısır tarlasını geçmeleri gerekmektedir. Fakat büyük bir tehlike onları beklemektedir. Tarla bir çiftçiye ait ve çiftçi tarlasından izinsiz geçenleri birer korkuluğa dönüştürür. Gençlerin eğlenceli başlayan tatilleri kabusa dönmüştür. Onlar, korkuluk olarak ölüme terk edildikleri tarladan kurtulmak için zorlu bir mücadele vermek zorundadır..

 


DEHŞET YOLU

Altı üniversite öğrencisi bir arabaya doluşmuş dolaşmaktadır. Ancak ıssız bir yolda tekerleklerinden biri çıkıverir ve onları kuş uçmaz kervan geçmez bir lokasyonda mahsur bırakır. Lastiği tamir etmek için arabadan çıktıklarında ise bunun bir kaza olmadığını fark ederler. Grup, kısa sürede onları tek tek avlamaya kararlı bir nişancı tarafından tuzağa düşürüldüklerini anlar. Eğer hayatta kalmak istiyorlarsa namlunun ucundan kaçmanın bir yolunu bulmak zorundadır..

 


MARY SHELLEY

18. yüzyıl Londra’sında büyüyen Mary Wollstonecraft Godwin, dünyada kendi izini bırakmaya kararlı bir hayalperesttir. Büyüleyici şair Percy Shelley ile tanışınca bohem ve ihtiraslı bir aşka atılır. Yaşanan tutkulu ve trajik olaylar Mary’yi şekillendirecek ve gotik başyapıtına ilham kaynağı olacaktır..


TERMİNAL

Filmde, Şeytani bir görevi yerine getiren iki suikastçı, ölümcül bir hastalıkla mücadele eden bir öğretmen, gizemli bir hademe ve iki farklı hayat süren meraklı bir garsonun yaşamları hikaye ediliyor..


ŞEYTAN KULESİ

Tom Doherty, deniz fenerini ilk gördüğünde lanetlendiğinden bihaberdir. Gazetede gördüğü ilan ile adaya gelen Tom, eski bir deniz fenerini ve harap binaları onarmakla görevlidir. Tom bu işi isteyen tek kişi olduğunu bilmemektedir. İlanı gören yerlilerden kimse işe başvurmamıştır. Kimse orada çalışmaya cesaret edememiştir. Deniz fenerinde yalnız olan Tom, kısa sürede bir tuhaflık olduğunu fark eder. Ruhani varlıklardan gelen mesajlar Tom’un adanın karanlık geçmişinin derinliklerine çekilmesine neden olur..

 


DENİZ KIYISINDAKİ EV

Filmde, ölüm döşeğindeki babalarının yanında olabilmek için yıllar sonra bir araya gelen üç kardeşin hikayesi anlatılıyor.


OTEL TRANSİLVANYA 3 : YAZ TATİLİ

Filmde,  Dracula ve ailesinin tatil maceraları hikaye ediliyor.


 

İLE13 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri
KAYNAK13 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri
Önceki yazı6 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri
Sonraki yazı20 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here