Anasayfa Vizyon Filmleri 6 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

6 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

231
0

6 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

6 Temmuz 2018 Cuma günü ikisi Türk beşi yabancı 7 film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

KARANTİNA XII

Paranormal olayları araştırmak için hocaları tarafından bir adaya gönderilen 5 üniversite öğrencisinin adada yaşadıkları korkunç olaylar hikaye ediliyor.


DUA ET KARDEŞİZ

Filmde, arazilerinden yol gecen iki kardeşin komik hikayesi anlatılıyor.


ANT-MAN VE WASP

Filmde, Karınca Adam ve Eşek Arısı’nın maceraları anlatılıyor.


HAYAT OKULU

Filmde, 1920 Yılının Fransa’sında arazi sahipleri adına çalışan yaşlı bir çift tarafından benimsenip evlatlık edinilen küçük çocuğunun yaşamı hikaye ediliyor.


ZAMA

Güney Amerika’da doğan ve İspanyol Kraliyet ailesinin görevlisi olan Zama, kraldan bir terfi mektubu bekler ama o mektup bir türlü gelmez. Mektubu beklerken her şeyini kaybettiğini anlamaya başlayan Zuma, tehlikeli bir haydut avına çıkmaya karar verir. Evinden uzak topraklarda giriştiği macera sonucu tutuklanan Zama, idama mahkum edilir. Zama’nın bundan sonra tek amacı hayatta kalmaktır..


HAYALET HİKAYELERİ

Profesör Goodman doğaüstü olaylara, hayaletlere ve ölümden sonraki yaşama inanmayan bir akademisyendir. Şüpheci bir psikolog olan Goodman, bu düşüncesini sarsacak türden olaylar yaşadığında ise her şey bir anda değişiverir. İçinde üç farklı ürpertici hikayenin bulunduğu, uzun süredir kayıp olan bir dosyaya rastlar ve hikayeler profesörün mantığını sınamaya başlar. Mezarın ötesinden gelen bu dosya, kuşkucu profesörü ürpertici hikayelerin peşine düşmek zorunda bırakır. Psikolog, bu ruhani olaylara mantıklı bir açıklama bulabilmak için çalışmalara başlar ancak olaylara mantıklı açıklamalar bulmak zorlaştıkça Goodman’ın mantığı da dağılmaya başlar..


 

KAPTAN DANDUN

Filmde, bir gemi kaptanı ve dostlarının onları alt etmeye çalışan düşmanlarına karşı verdikleri mücadele hikaye ediliyor.


 

İLE6 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri
KAYNAK6 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri
Önceki yazıT.İ.M.
Sonraki yazı13 Temmuz 2018 Vizyon Filmleri

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here