Anasayfa Vizyon Filmleri 20 Nisan 2018 Vizyon Filmleri

20 Nisan 2018 Vizyon Filmleri

525
0

20 Nisan 2018 Vizyon Filmleri

20 Nisan 2018 Cuma günü yedisi Türk dördü yabancı 11 film vizyona giriyor, gişeleri bol olsun.

CİCİ BABAM

Şanlıurfa kökenli,  İstanbul’da yaşayan, Muğla’da yetişmiş, İsveçli bir gurbetçi geline sahip ailenin yaşadıkları komik maceralar hikaye ediliyor.


SANDIK

Bursa’nın Turan köyüne kimliği belirsiz helikopterlerin bir sandık içinde attığı sülüklerden sonra gelişen hastalıklar hikaye ediliyor.


BÜTÜN SAADETLER MÜMKÜNDÜR

Mühendislik öğrencisi Ali ile bir türkü barda solistlik yapan Gülce ile yakınlaşması sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor. (118 Dk.)


SON OYUN

Dört canlı bombanın yaşamları hikaye ediliyor.


VALLAHİ HORTLADI

Milattan önce 2600 yıllarında yaşamış bin yılda bir hortlayan Nam-Sis adında bir kralın karısını ve kendisini sonsuza dek dünyada yaşatabilmek için 14 tane özgür ruha ihtiyacı olması hikaye ediliyor.


HOROZ BAYRAM

Bayram isminde köyde yaşayan evli, çocuklu fırıldak bir adamın yaşamı hikaye ediliyor.


WİNCHESTER : GİZEMLİ EV

Winchester Tüfekleri servetinin varisi Sarah Winchester, San Francisco’nun 50 mil dışında, izole bir arazi üzerinde büyük bir malikane yaptırır. Dışarıdan bakıldığında çıkmaz koridorlar, karmaşık odalar, labirentler ve boş duvarlara açılan kapılarla tamamen bir kadının deliliği olarak algılanmaktadır. Ama Sarah, bu devasa kaosu kendisi için kurmamıştır. İnşa ettirdiği bu karmakarışık yapı aslında evin içinde barınan yüzlerce intikamcı hayaletin kafasını karıştırmak için dizayn edilmiştir. Üstelik bu çıkışı neredeyse imkansız hapishanede bulunan hayaletlerden en tehlikelisinin aile ile görülecek bir hesabı vardır… (99 Dk.)

 


ZAMANDA KIVRILMA

Madeleine L’Engle’ın ebedi klasik eserine dayanan ve karanlığın ışığa karşı doğasını ve sevginin zaferini irdeleyerek seyircileri zaman ve uzay boyutları boyunca bir yolculuğa çıkaran epik bir macera. (110 Dk.)

 


KÖPEK ADASI

12 yaşındaki koğuş başkanı ATARI KOBAYASHI’nin Mayor Kobayashi’ye yozlaşmasına ilişkin hikayesini anlatıyor. (100 Dk.)


İLİŞKİ DURUMU : AÇIK İLİŞKİ

Sevgilisinden evlenme teklifi alma eşiğinde olan bir kadının yaşadıkları hikaye ediliyor. (96 Dk.)


MAŞA İLE KOCA AYI 2 : SONSUZ ARKADAŞLIK

2017 Yılında vizyona gire Maşa ile Koca Ayı filminin devam filmi.


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz