Anasayfa Vizyon Filmleri 23 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

23 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

462
0

23 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

TRANSFORMERS 5 : SON ŞOVALYE

Yönetmenliğini Michael Bay’in yaptığı filmde, macera kaldığı yerden devam ediyor.

 


KARA GÜN

Yönetmenliğini Peter Berg’in üstlendiği filmde polislerin, Boston maratonunda bomba patlatan teröristleri yakalama mücadelesi hikaye ediliyor.


BÜYÜ 2

Yönetmen koltuğuna Adnan Güler’in oturduğu film, 2004 yapımı Büyü filminin devamı niteliğinde. Hikaye kaldığı yerden devam edecek.


BERLİN SENDROMU

Avusturyalı foto muhabiri olan Clare Almanya’daki Sovyet mimarisini fotoğraflayıp bir kitap yayınlamak için Berlin’e gelir. Andi, Berlin’de tatil yaparken bir beden eğitimi okulunda İngilizce öğretmeni olan karizmatik Andi tanışır. Kısa sürede birbirlerine karşı güçlü bir çekim hissetmeye başlarlar. Tutkulu bir gecenin ardından romantik bir başlangıç yaşanmış gibi görünmesine rağmen, Clare uyandığında kendini Andi’nin apartman dairesinde kilitli bulur. Bunun bir unutkanlık sonucu olduğunu zanneden Clare’in bilmediği şey ise Andi’nin onu bırakmaya hiç niyeti yoktur…


’93 YAZI

Altı yaşındaki Frida, annesi öldükten sonra amcasının ailesi onu açık kollarla karşılasa da doğduğu yer olan Barselona’dan uzak kırsaldaki yeni evine alışması zaman alır..


DAĞLARIN ARDINDA

Rabih, Lübnan kırsalında doğumuna dair kayıtların peşine düşmüş görme engelli bir müzisyendir. Toplumun ücra köşelerinden kendi hikâyelerini anlatan insanlarla tanışır ve bu insanlar onun kökenleriyle ilgili sorularının artmasını sağlar. Kendi varlığının kalbinde yatan boşluğa hızla düşmeye başlayan Rabih, kendilerinin ya da onun hikâyesini anlatabilmekten aciz bir ulusla karşı karşıyadır..


RECEP İVEDİK 5


TATLI ŞEYLER

İki modacı arkadaş; defilelerine yetişme telaşıyla yola çıkmaları sırasında, arabalarında sevimli mi sevimli bir bebekle beraber para dolu bir çanta bulurlar. Bu andan itibaren, yolculuğun seyri hem bebeğin ailesi hem de onları kovalayan mafya ile birlikte belalı bir şekilde değişecektir..


TAVŞAN OKULU

Yaramaz tavşan Max, macera dolu tatilini öğrencileri sihirli tavşanlar olan bir okulda geçirir. Okulun etrafı sinsi tilkilerle çevrilidir. Sihirli yumurtayı çalmaya çalışan tilkilerle savaşan Max, güzel tavşan Emmy ve  gizemli öğretmen Madam Hermione’den yardım ister. Tilkilere karşı arkadaşlarıyla mücadele veren Max, bu sayede hem yumurtanın sihrini hem de hayatla ilgili birçok şey öğrenecektir..

NOT : Sitemizde, filmler ile ilgili geniş içerik, görsel,fragman ve afişlere ulaşabilirsiniz.


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz