Anasayfa Vizyon Filmleri 1 Aralık 2017 Vizyon Filmleri

1 Aralık 2017 Vizyon Filmleri

314
0

1 Aralık 2017 Vizyon Filmleri

Bu hafta, dram-komedi-gerilim-korku-aksiyon ve komedi türünde altısı Türk, dördü yabancı olmak üzere on film vizyona giriyor. Gişeleri bol olsun.

KÖRFEZ

İstanbul’da tutunamayıp ailesinin yanına İzmir’e dönen Selim isminde genç bir adamın yeni dünyasını keşfetmesi hikaye ediliyor.

ortakoltuk.com

SARI SICAK

Filmde, Üretim ilişkilerinin değişmesi ile birlikte sermayenin de el değiştirmesi sonucu bu değişimden etkilenen insanların hikayeleri anlatılıyor.

ortakoltuk.com

GEÇMİŞTEKİ SIR

Filmde, Ali isminde genç bir fotoğrafçının genetik olan hastalığı nedeniyle Bosna Hersek’e gidişi ve geçmişinin izlerini arayışı hikaye ediliyor.

ortakoltuk.com

AŞKA GELDİK

Teknolojiden yoksun, herkesin birbirini tanıdığı köyde, muhtara bakanlıktan gelen telefonla her şey değişir. Muhtara, insani araştırmalar için yurt dışından Amerikalı bir profesörün ve üniversite heyetinin köye geleceği haberi verilir. Bütün köy birlik olup ilk defa bir profesör görecek olmanın telaşını ve heyecanını yaşarken iki kişi olaylardan bihaberdir.  Damat ve kayınpeder olan Şükrü ile Habib, yabancılar köye geldiğinde eğlence dolu komik olaylara neden olur…

ortakoltuk.com

JÜPİTER’İN UYDUSU

Aryan ve babası, Suriye’den botla Macaristan’a kaçarken sınırda çıkan kargaşada ırkçı bir polis memuru tarafından vurulan 19 yaşındaki Aryan, korku ve dehşet içinde son nefesini vermeye hazırlanırken, götürüldüğü mülteci kampında mucizevi bir şekilde hayatta kalır. Olağanüstü bir şekilde göğe yükselen Aryan’ın mucizelere olan inancı artsa da içine düştüğü olaylarda bu yeteneği bile yeterli olmayacaktır. Aryan, sınırda kaybettiği babasını ararken aynı zamanda içine girmiş olduğu yeni dünyanın zorluklarıyla ve bir yandan da geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır…

ortakoltuk.com

 

YARINI YOK

Filmde, kiralık katil Travis’in intikam mücadelesi hikaye ediliyor. Travis Conrad, kiralık katildir. Kendisine verilen son işi sırasında öldürülür ve patronu tarafından geçici olarak canlandırılır. Sadece 24 saatlik yaşam süreci vardır. Travis, kendisine verilen bu bir günde hayatına mal olan insanlardan intikam almak için mücadele verir…

ortakoltuk.com

ÇİZGİ ÖTESİ

ölümden sonra neler olduğunu merak eden beş tıp öğrencisi, çok tehlikeli bir deneye kalkışır. Birbirlerinin kalbini kısa süreliğine durdurarak, her biri öldükleri bir anı deneyimler. Ve bu da onlara ölümden sonra ne olduğuna dair ilk elden bilgi sağlar. Ancak, deneyleri gittikçe daha tehlikeli bir hal alırken, her biri geçmişteki günahları tarafından avlanmaya ve diğer tarafa geçmelerinin paranormal sonuçlarını yaşamaya başlarlar…

ortakoltuk.com

TAMİRCİKLER : GİZLİ GÖREV

Tom Thomas’ın ailesi, Profesör Eugenius ve asistanı Elisa ile daha önce hiç tanışmamıştır. Onların tanışmalarını sağlayan, Tom Thomas’ın, Elisa’nın çalıştığı laboratuvarda açıklanmayan olaylarlar ilgili yaptığı haberdir. Profesör Eugenius’un en son gelişmekte olan işi, Fixies’in elektrik telleri üzerinden geçmesine izin verecek küçük bir enerji bileziği aldığında, kısa sürede bir felakete dönüşür. Bu atılım sadece Fixies’in daha fazla cihazı düzeltmesini kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda kendi laboratuvarını kurmak için profesöre yeterince para kazandırır..

ortakoltuk.com

AİLE ARASINDA

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz ,komik bir tesadüf sonucu tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Solmaz-Fikret ikilisi, düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

ortakoltuk.com

ZOR BİR KARAR

Genç bir kız olan Eylem, Hakkari’de yaşamakta ve bir kilim atölyesinde çalışmaktadır. Burnunun büyük olduğunu düşünen ve sürekli bu durumdan şikayetçi olan Eylem estetik ameliyat olmanın hayalini kurar. İstediği gibi bir buruna sahip olmanın planlarını yaparken kendini bir karmaşanın içinde bulur. Kardeşlerinden biri örgüte katılmıştır ve yaşadığı beldede çok kişi de bu çatışmalarda hayatını kaybetmiştir. Eylem, herkes sıkıntı içerisindeyken burnuyla ilgili takıntısını unutmayı başarabilecek midir..


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz