Anasayfa Vizyon Filmleri 8 Aralık 2017 Vizyon Filmleri

8 Aralık 2017 Vizyon Filmleri

378
0

8 Aralık 2017 Vizyon Filmleri

8 Aralık 2017 Cuma günü üçü Türk dördü yabancı yedi film vizyona giriyor. Filmlerin afiş, görsel, içerik ve eleştirilerine ortakoltuk.com sinema sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

ÖTEKİ TARAF

Filmde, asla olmak istemeyeceğiniz bir yerden seyirciye, yoğun duygular eşliğinde gerilim dolu bir hikaye anlatılıyor.

ortakoltuk.com

MAİDE’NİN ALTIN GÜNÜ

Filmde, mahallede altın günleri düzenlemekle ünlü Maide isminde bir kadının komik maceraları hikaye ediliyor

ortakoltuk.com

KORKUSUZLAR

Filmde, 2013’te Arizona Eyaletinin Prescott bölgesine bağlı Granite Mountain Hotshots yangın departmanında çalışan 19 itfaiyecinin çıkan büyük orman yangınını söndürmeye çalışırken yaşamlarını kaybettikleri trajik olay hikaye ediliyor.

ortakoltuk.com

SUBURBİCON

Uygun fiyatlı evleri, bakımlı bahçeleriyle, ailelerin huzur içinde yaşadığı bir mahalle, adeta cennetten bir köşedir. Ama bu sakin görüntüsü, rahatsız edici bir gerçeği saklamaktadır. Lodge ailesinin reisi Gardner Lodge (Matt Damon) mahallenin şantaj, ihanet ve intikamla bezeli karanlık sokaklarında büyük bir maceraya atılmak zorunda kalacaktır. Bu, çok ama çok kötü kararlar almış, çatlak insanların masalı. Burası, suburbıcon…

ortakoltuk.com

İNTİKAM

Restoran sahibi olan Quan’ın yaşamı, düzenlenen bir terör saldırısı sonucu alt üst olur. Saldırıda kızı ölmüştür. Kızının ölümü Quan’ı derinden etkiler. Yaşanan korkunç olayın etkisinden uzun süre çıkamayan acılı baba, kızının ölümünden sorumlu olanları öldürmek için peşlerine düşer. Quan, gerçeklere ulaşmaya çalışırken karşısında eski bir devlet görevlisi olan Liam Hennessy’i bulur..

ortakoltuk.com

DELİL.COM

Greg ve ortağı Augustin Alibi.com adlı bir şirket kurar. Arkadaşları Medhi de onlarla birlikte çalışmaya başlar. Kurdukları şirket paralı kişilerin iş seyahatlerinde çapkınlık ilişkilerini düzenlemekte ve onların özel hayatlarının gizliliğini korumaktadır. Özel hayatlarındaki gizliliğinin korunmasını isteyen müşterileri bu hizmetler için oldukça büyük paralar ödemektedir. Greg’in işleri harika gitmektedir ve sonunda büyük aşkını da bulmuştur. Ta ki kız arkadaşı onu müstakbel kayınpederi ve kayınvalidesi ile tanıştırana dek…

ortakoltuk.com

ON ADIM

Tina, yeni sinema filmi için İstanbul’a gelen Amerikalı bir kadın yönetmendir. Tina bu bahaneyle uzun yıllardır görmediği oğlu Hakan ile bir araya gelmenin yollarını arar. Ancak, olaylar Tina için beklenen şekilde gelişmez..

ortakoltuk.com

 

 


 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz